Samostatná chata na Oravskej priehrade

Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti na Oravskej priehrade. Hosťom ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok v troch dvojlôžkových izbách a jednej štvorlôžkovej izbe.

Na jej prízemí je umiestnená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, DVD prehrávačom a domácim kinom. K dispozícii je Vám tu tiež plne zariadená kuchyňa, jedáleň, biliard a 2x kúpelňa a sociálne zariadenie. Pri chate môžete využívať terasu s vonkajším krbom a posedením. Pripravili sme pre Vás aj rôzne spoločenské hry ako napr. šípky, šachy, dámu atď.

V okolí môžete vyraziť na turistiku do hôr. Obľúbená je aj plavba loďou po Oravskej priehrade. Spríjemniť Váš pobyt si môžete tiež relaxom v bazénoch termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach alebo návštevou neďalekej Jablonky v Poľsku (14 km), kde sa každú stredu konajú obľúbené trhy. V blízkosti chaty sa nachádza Hotel Altis s možnosťou stravovania a celoročne sprevádzkovanou ľadovou plochou v krytej hale (možnosť prenájmu pre väčšie skupiny alebo počas hodín pre verejnosť). Za poplatok môžete v blízkosti využívať aj dva tenisové kurty či zajazdiť si na koňoch.

Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí