Blízko SKI a aquaparku,WiFi+rôzne ZĽAVY

Ponúkame Vám ubytovanie v DVOCH CHATÁCH na Kubínskej holi v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa a aquaparku v Dolnom Kubíne.

MUROVANÁ CHATA - 22 lôžok, 9 izieb, veľká spoločenská miestnosť s krbom a TV-SAT, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, sauna. Pri chate je vonkajšie posedenie - altánok s osvetlením, vonkajší krb a ohnisko, kotlík na guľáš, detské ihrisko, pieskovisko a basketbalový kôš. Parkovisko priamo pri chate aj v lete aj v zime. Ústredné automatické plynové kúrenie. V celej chate je WiFi ZADARMO.

DREVENÁ chata - 20 lôžok, 6 izieb, veľká spoločenská miestnosť s krbom a TV-SAT, plne vybavená kuchyňa. Pri chate je vonkajšie posedenie - altánok s osvetlením, vonkajší krb a ohnisko, kotlík na guľáš, hojdačka a pieskovisko. Parkovisko priamo pri chate, v zime cca 200 m. Ústredné automatické elektrické kúrenie.

Pri chatách máme aj kolky a za poplatok vieme požičať bicykle. Spotreba energií, vody a dreva do krbu je už zahrnutá v cene za ubytovanie.

Počas Vášho pobytu Vám majiteľ ponúka ZADARMO využívanie tenisového kurtu v meste Dolný Kubín.

V lete sú tu široké možnosti turistiky ako výstup na Choč, túry v Malej Fatre a Roháčoch. V zime výborná lyžovačka na Kubínskej holi, v Ski Racibor alebo Ski Malá Lučivná a počas celého roka môžete navštíviť aquapark v Dolnom Kubíne či Oravský hrad, vyskúšať plavbu plťou alebo jazdu na koňoch.