last minute 31.1.-2.2.2020

Chatu Oáza nájdete v pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Duchonka, pri lese, neďaleko vodnej nádrže Duchonka, v okrese Topoľčany.

Rozhodli ste sa stráviť dovolenku pri Duchonke? Tu si vychutnáte voľné chvíle oddychovaním na pláži vodnej nádrže, aktívnym plávaním, zaujímavými vodnými športmi alebo len výletmi do okolia. Môžete sa vybrať na Pánsku Javorinu, odkiaľ sa Vám naskytne pekný výhľad na celé okolie, k zrúcanine hradu Tematín, objaviť krásy Topoľčianskeho hradu a navštíviť zvieratká v Zoo Farme New Zealand. Zaujímavý je aj výlet do Piešťan, preslávených svojimi termálnymi kúpeľmi, dostupnými počas celého roka.

Chata ponúka celoročne dostupné ubytovanie s celkovou kapacitou 18 lôžok vrátane prísteliek. Ak ste rodinka s deťmi, partia dobrých priateľov i známych, ste u nás vítaní.

Váš voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s pohodlným posedením, ktoré využijete aj ako prístelku pre 4 osoby. Tu je k dispozícii televízor so satelitným príjmom, rádio a kachlová piecka. V kuchynke Vám na prípravu jedál poslúži elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Po aktívnom dni si oddýchnete v 3-lôžkovej spálni, 4-lôžkovej spálni s jednou prístelkou a vstupom na veľký balkón a v 6-lôžkovej spálni. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na záhrade si posedíte v altánku, ugrilujete dobroty na záhradnom krbe, opečiete slaninku na ohnisku alebo uvaríte kotlíkový guláš. Pre spríjemnenie voľných chvíľ sa môžete pohojdať na záhradnej hojdačke. Na parkovanie Vašich áut je k dispozícii parkovisko pri chate. Tak teda neváhajte a kontaktujte nás. Veľmi radi Vás privítame v Chate Oáza!