Chata pre rodiny v tichej lokalite

Rekreačná chata Vysoké Tatry - Nová Polianka je situovaná v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti najmladšej tatranskej osady Nová Polianka, ležiacej na úpätí Gerlachovského štítu. Výborná poloha chaty uprostred prekrásnej prírody Tatranského národného parku a v blízkosti len 4 km od Starého Smokovca poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti oddychových aktivít vhodných pre každého návštevníka, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s deťmi. Venovať sa môžete turistickým prechádzkam, vysokohorskej turistike, cyklistike, horolezectvu, lyžovaniu v blízkych lyžiarskych strediskách ako aj návšteve historických a kultúrnych pamiatok regiónu. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj jazdou na horskom bicykli, raftingom, paraglidingom alebo relaxom v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad a v termálnom kúpalisku Vrbov. V blízkosti chaty (len 100 metrov) môžete navyše využívať zastávku tatranskej železnice, ktorou sa dostanete do všetkých iných známych tatranských centier ako Štrbské Pleso či Tatranská Lomnica.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate s kapacitou pre 8 osôb, umiestnenej na začiatku areálu liečebného ústavu v Novej Polianke. Na prízemí chaty je Vám k dispozícii predsieň využiteľná pre odkladanie lyží, bicyklov prípadne iného športového vybavenia. Z predsiene objektu sa chodbou vstupuje do plne vybavenej kuchyne s jedálenskou časťou s dvomi stolmi, kde môžete k príprave vlastných jedál využívať okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi taktiež elektrický sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničkou a hriankovač. Na prízemí chaty nájdete taktiež jednu dvojlôžkovú spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Schodiskom sa prechádza do vrchnej časti objektu s dvomi 3-lôžkovými izbami a veľkou obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacou pohovkou.

Vykurovanie chaty je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Počas Vašej dovolenky si môžete priamo z objektu vychutnávať krásny výhľad na okolitú tatranskú prírodu. Pri chate nechýba terasa so záhradným posedením. Parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku pri chate.