Chata priamo v areáli kúpaliska

Chata Nitrabyt sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince. Kúpalisko Patince sa rozprestiera na ploche 30 hektárov. Ponúka dokonalý relax v bazénoch a tobogánoch. Návštevníci tu majú k dispozícii jazierko na člnkovanie, športové ihriská, tenisové kurty i minigolf. Priamo na kúpalisku je aj novovybudované wellness centrum, kde si môžete vychutnať komplexné relaxačné a kúpeľné procedúry. Okrem toho sa v areáli kúpaliska nachádzajú bufety, reštaurácie, požičovňa športových potrieb a rôzne doplnkové služby, ktoré spríjemnia Vašu dovolenku.

Chata Nitrabyt Vám ponúka pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok. Chatu tvoria dve spálne, spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa a toaleta. Prvá spálňa má tri riadne lôžka a možnosť jednej prístelky. Druhá spálňa ma tri pevné lôžka (jednolôžko, poschodová posteľ) + možnosť prístelky. Spoločné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s posedením a televízorom. Chutné jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej sklokeramickou varnou doskou, drezom so studenou a teplou vodou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a riadom pre plný počet osôb. V chate nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom. K dispozícii je aj samostatná toaleta s umývadlom.

Svoje autá si bezpečne odparkujete pri chate na parkovisku. Pred chatou máte k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Pre deti sme pripravili pieskovisko. Neďaleko termálneho kúpaliska tečie rieka Dunaj, ku ktorej sa môžete prísť príjemne poprechádzať. Po hrádzi Dunaja vedie takisto nová cyklotrasa na trase Komárno - Iža - Patince - Radvaň nad Dunajom - Moča - Kravany nad Dunajom v celkovej dĺžke 30,34 km, ktorá je súčasťou cesty EUROVELO 6 od Atlantiku vo Francúzsku až k Čiernemu moru v Rumunsku.