Pekná chata pri ramene Malého Dunaja!

Chata Niki sa nachádza v príjemnom pokojnom prostredí chatovej oblasti Alba Regia, patriacej k malebnej obci Jahodná na južnom Slovensku. Vďaka výbornej polohe chaty v tichom prostredí a zároveň v tesnej blízkosti ramena Malého Dunaja si tu prídu na svoje všetci milovníci dokonalého relaxu a oddychu.

Spríjemniť Váš pobyt si tu môžete príjemnými prechádzkami a cyklistickými túrami krásnou okolitou prírodou. V letnom období si tu výborne oddýchnu aj priaznivci rybárčenia, kúpania či vodných športov. Vo vzdialenosti cca 100 metrov od chaty môžete využívať služby obľúbenej reštaurácie Alba Regia s ponukou chutného stravovania, detským ihriskom s viacerými atrakciami pre deti ako aj možnosťou zapožičania člnov. V blízkom okolí ubytovania sa určite oplatí navštíviť aj okolité termálne kúpaliská a aquaparky. Ďaleko to nebudete mať do Thermalparku v Dunajskej Strede, k termálnemu kúpalisku Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi alebo k menším termálnym kúpaliskám v Diakovciach, Topoľníkoch a Gabčíkove.

Počas celého roka ponúkame rodinám s deťmi a skupinám priateľov príjemné ubytovanie v útulne zariadenej rekreačnej chate, ktorá je vhodná pre ubytovanie 8 až 10 osôb. Partie mladých ľudí zo záujmom osláv neubytovávame.

Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, spoločenskými hrami a pohodlnou rozkladacou sedačkou (po rozložení využiteľnou pre prespanie dvoch osôb). Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastnej stravy, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák, krbovú piecku s rúrou na pečenie, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia chaty sú rovnako dve príjemné 2-lôžkové spálne ako aj dve kúpelne so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Na poschodí objektu sú umiestnené ešte dve menšie 2-lôžkové izby (s dvomi matracmi). Počas celého pobytu je Vám v chate k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Naši hostia si môžu objednať raňajky v neďalekej reštaurácii Alba Regia.

Príjemne oddýchnuť si môžete aj v oplotenej záhradnej časti chaty pri príjemnom posedení na terase alebo v altánku. Pripravený tu pre Vás máme taktiež kotlík, prenosný gril či ohnisko. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo pri chate.

Veríme, že u nás prežijete skvelú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.