Útulná chatka v tichom lesnom prostredí

Chata Nezábudka je situovaná v krásnom prostredí Malej Fatry, v príjemnej tichej lokalite chatovej osady v blízkosti mesta Vrútky a Martin. Ak túžite prežiť skvelú dovolenku v pokojnom lesnom prostredí s dostatkom súkromia, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si tu môžete podnikaním množstva turistických prechádzok, horských a cyklistických túr, ako aj hubárčením, zberom lesných plodov, návštevou letného kúpaliska vo Vrútkach, krytej plavárne v Martine či oddychom pri neďalekom jazere Lipovec. V zimnom období si tu na svoje prídu aj všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať služby blízkych lyžiarskych stredísk Piatrová - Vrútky alebo Martinské hole.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej útulne zariadenej Chate Nezábudka, ktorá disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Na prízemí chaty sa nachádza väčšia spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, DVD prehrávačom, Hi-Fi súpravou a pohovkou (využiteľnou pre prespanie jednej osoby) ako aj plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania, vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a umývačkou riadu. Na prízemí chaty je Vám zároveň k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta a dve 2-lôžkové izby. Podkrovie ubytovania je tvorené ďalšími dvomi 2-lôžkovými izbami, pričom v nich môžete zároveň využiť spolu až 3 prístelky.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež vo vstupnej krytej terase chaty s posedením resp. pri opekaní a grilovaní rôznych chutných špecialít. Pripravený tu pre Vám máme aj kotlík na prípravu gulášu. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na pieskovisku, hojdačke alebo trampolíne. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.