V krásnom lesnom prostredí pri potôčiku

Chata je k dispozícii hosťom s minimálnou platbou za 3 noci.

Chata Nati je situovaná v nádhernom prírodnom prostredí Strážovských vrchov, v tichom lesnom prostredí doliny Čierny Potok, nachádzajúcej sa pri obci Súľov - Hradná, vo vzdialenosti 7 km od okresného mesta Bytča. Výborná poloha chaty pri potôčiku s krásnym výhľadom na Súľovské skaly predstavuje ideálnu voľbu pre všetkých milovníkov nádhernej prírody, dokonalého pokoja a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnými lesnými turistickými prechádzkami, cykloturistikou, zberom húb a lesných plodov, relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku v Rajci ako aj lyžovačkou na okolitých lyžiarskych svahoch.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pekne zariadenej chatke, ktorá je prispôsobená pre ubytovanie 7 až 9 osôb. Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vhodná na prípravu vlastných chutných jedál. Nechýba tu ani útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a 3 lôžkami, z ktorej sa schodmi prechádza do príjemnej spálne s kapacitou 4 lôžok. V prípade ubytovania väčšej skupiny hostí je možné taktiež núdzovo využiť podkrovnú časť chaty s dvomi matracovými lôžkami na zemi, do ktorej vedie strmý rebrík. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia pri vonkajšom posedení na krytej terase so záhradným krbom, kde si môžu ugrilovať rôzne chutné grilované špeciality. K chate je možný celoročne prístup autom, v zimnom období sú potrebné snehové reťaze. Tešíme sa na Vašu návštevu.