V krásnom prostredí s bazénom a fitness

Chata na stráni je situovaná v krásnom tichom prostredí Malatín, nachádzajúcich sa vo vzdialenosti len 4 km od Bešeňovej a 10 km od Liptovského Mikuláša. Súkromie, pokoj, nádherná príroda. Ak túžite po dovolenke, ktorá spĺňa tieto predpoklady, srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku práve na našej chate.Chaty prenajímame len rodinám s deťmi, alebo pre skupiny hostí, ktorí si chcú oddýchnuť v tichom prostredí. Chatu neprenajímame pre skupiny mladých ľudí, ktorí relaxujú pri hlasnej hudbe. Počas horúcich letných dní budete môcť osviežiť vo veľkom vonkajšom bazéne (s dĺžkou 10 metrov, s hĺbkou 1,2 metra), načerpať nových síl pri hraní napr. stolného futbalu či zacvičiť si v menšej telocvični s posilňovacími strojmi.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou 8 až 10 osôb. V chate sú Vám k dispozícii dve veľké, priestranné štvorlôžkové izby s prístelkou. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitom a vlastná kúpeľňa s toaletou. Na prípravu chutnej domácej stravy v objekte nechýba kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a možnosťou prístelky na rozkladacej pohovke. Druhá podobná rozkladacia pohovka, využiteľná ako druhá prístelka, je umiestnená na chodbe chaty. Chata má aj saunu, kde si dokonale zrelaxujete telo i ducha.

Príjemne posedieť si môžete na vonkajšej terase tiahnucej sa okolo celej chaty. Hneď vedľa objektu je Vám k dispozícii ohnisko s možnosťou opekania a grilovania na záhradnom grile. Vaše ratolesti sa môžu zatiaľ vyšantiť na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou a trampolínou. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Telocvičňa, bazén a sauna je pre klientov našich chát.
Bazén je vyhrievaný len počas letnej sezóny.
V letnej sezóne prenajímame chatu minimálne na 4 noci, počas Silvestra minimálne na 5 nocí.