Pekna chata dobrá poloha

V obci Kaluža, v blízkosti priehrady Zemplínska Šírava, sa nachádza naša Chata na Šírave, ktorá Vám ponúka príjemný priestor pre pobyt jednej skupinky slušných hostí, predovšetkým rodín s deťmi.

Z chaty to máte na skok priamo ku pláži, kde môžete okrem oddychovania vyskúšať rôznorodé vodné športy, plavbu loďou alebo si zarybárčiť. Výbornou možnosťou je tiež celodenná zábava ale aj relax v Termalparku Šírava. Len 5 minút od chaty je vzdialený Penzión Juliana a Hotel Glabour približne 10 minút. Blízko to máte k Vinianskemu jazeru s možnosťou plávania ako aj k Vinianskemu hradu uprostred lesa. Na výlet sa môžete vybrať k ďalším hradom ako napr. Jasenov, Brekov a Čičava. V zime je v prevádzke lyžiarske stredisko Ski Park Chlmec.

V našej chate Vás veľmi radi privítame v lete i zime. Celková kapacita chaty je 6 - 8 lôžok. Chata pozostáva z obývacej miestnosti s pohodlnou pohovkou, ktorá je využiteľná aj ako prístelka pre dve osoby. Pohodlie domova Vám dotvorí príjemný program v televízore i teplo zo vstavaného krbu. Na prípravu jedál Vám poslúži kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

K dispozícii sú Vám tri 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou, toaletou a samostatná toaleta s práčkou. Na vyžiadanie pripravíme detskú postieľku. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na pozemku chaty si môžete posedieť na terase, opekať na ohnisku, variť kotlíkový guláš alebo hrať bedminton či futbal. Detičky sa iste potešia hojdačka. Na úschovu bicyklov je určený samostatný priestor. Autá zaparkujete priamo pri chate.

Príďte s rodinkou stráviť voľné chvíle do Chaty na Šírave aj Vy. Tešíme sa na Vás!