Upokojujúci pobyt v malebnom prostredí!

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v modernej Chate Na Potoku, ktorá je situovaná v tichej lokalite Zamaguria a Pienin v podhorskej obci Matiašovce. Okolie obce ponúka mnoho možností na trávenie dovolenky: lyžovanie (Jezersko, Ski Bachledova, Spišské Hanušovce, Niedzica), termálne kúpaliská a aquaparky (Aquacity Poprad, Vrbov, Vyšné Ružbachy), prírodné, historické a kultúrne atrakcie (Spišský hrad, hrad a skanzen Stará Ľubovňa, múzeum Červený Kláštor, Osturňa, Kaštieľ Strážky, hrad Kežmarok, rázovitá obec Ždiar, Belianska jaskyňa). Top atrakcia Pienin je však splav Dunajca na drevených pltiach a taktiež adrenalínový rafting

Chata ponúka ubytovanie s kapacitou 8 lôžok v dvoch dvojlôžkových a v jednej štvorlôžkovej izbe. Na prízemí môžete relaxovať v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, posedením. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou, kde si môžete pripraviť chutné raňajky, obed i večeru. Samozrejmosťou je kúpeľňa s bezbariérovou sprchou a toaleta.

Pri chatke stojí altánok s možnosťou opekania, grilovania a varenia guľášu. Vo voľnom čase je Vám k dispozícii stolný tenis. Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi. Parkovať môžete priamo pri chate. V prípade záujmu o pobytu u nas, je možnosť prenajať si chatu len ako celok, takže súkromie máte zaručené počas celého pobytu u nás. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí