Dovolenka s pocitom ako na ostrove

Chata je situovaná v srdci regiónu Liptov, v krásnom prostredí malebného polostrova, ktorý je obklopený nielen vodami Liptovskej Mary ale aj krásnou prírodou Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Túžite po ničím nerušenom oddychu v nedotknutej panenskej prírode ďaleko od ruchu miest?

Prijmite teda naše pozvanie pre prežitie skutočne nezabudnuteľnej dovolenky na našej chate, kde si môžete vychutnávať ticho, pokoj, súkromie a nádhernú okolitú prírodu. Svojou ideálnou polohou je chata výborným východiskovým bodom či už sa rozhodnete spríjemniť si svoju dovolenku turistikou, cyklistikou, vodnými športmi, raftingom, rybačkou, spoznávaním kultúrnych pamiatok Liptova či návštevou blízkeho vodného raja Tatralandie.

Chata disponuje kapacitou 8 až 10 osôb. K dispozícii v nej máte dve 4-lôžkové izby, útulnú spoločenskú miestnosť s krbom s možnosťou dvoch prísteliek a príjemnú presvetlenú verandu. Na prípravu vlastnej domácej stravy tu môžete využívať zariadenú kuchynku. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Chata je čiastočne riešená alternatívne.

Pred chatou nechýba altánok s vonkajším posedením, ktorý môžete využívať pre príjemné posedenie, opekanie a grilovanie v kruhu svojich blízkych a to aj za nepriazne počasia. Pripravený pre Vás máme gril a gulášový kotlík. Ak preferujete stravovanie v reštauráciách, v blízkom okolí ich môžete využiť hneď niekoľko. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.