chata na Liptove,Tatralandia,Bešeňová

Komplet zariadená chata na Liptove sa nachádza neďaleko Vysokých a Nízkych Tatier v malebnej podhorskej dedinke Prosiek, ktorú obklopujú Chočské vrchy. Pre znovunavrátenie stratenej energie a duševného blaha odporúčame hosťom využiť služby vyhľadávaného aquaparku Tatralandia a termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová, ktoré sa nachádzajú len 6 km od chaty. Vďaka výbornej polohe ubytovania to budete mať veľmi blízko aj k Liptovskej Mare (1 km) či k nádherným a jedným z najvyhľadávanejších dolín Slovenska - Prosieckej a Kvačianskej doline (500 metrov). Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v termálnom kúpalisku Thermal Raj Liptovský Ján, vo voľne prístupnom jazierku s teplou liečivou termálnou vodou v Kalamenoch alebo v areáli obľúbených kúpeľov Aqua-Vital Park Lúčky. Navštíviť sa oplatí aj keltský Archeoskanzen Havránok, vzdialený len 7 kilometrov od chaty. Ak chcete zažiť tú najlepšiu lyžovačku na severných a južných svahoch Chopka s viac ako 36 km špičkovo upravených lyžiarskych tratí, k dispozícii sú Vám služby lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry a Ski & Bike parku Malinô Brdo - Ružomberok.

Chata je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 7 osôb. Je tvorená tromi spálňami, dvomi dvojlôžkovými a jednou trojlôžkovou izbou. Príjemný relax v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnávať v spoločenskej miestnosti chaty s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Súčasťou chaty sú dve toalety a jedna kúpeľňa.

Chata na Liptove Vám zaručuje súkromie, kľud, oddych a energiu. Chata na Liptove, to je ideálna dovolenka na Slovensku plná zážitkov pre Vás a celú Vašu rodinu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov