Štýlová chata v krásnom prostredí!

Útulná Chata na Antošáku je situovaná v nádhernom tichom prostredí malebnej goralskej obce Ždiar, v lokalite Antošovský vrch, odkiaľ majú všetci ubytovaní hostia prekrásny výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí uprostred nádhernej prírody s pokojnou rodinnou atmosférou v kombinácii so zabezpečeným pohodlím ubytovania a s množstvom oddychových aktivít v blízkom okolí, srdečne Vás k nám pozývame.

Okrem skvelej lyžovačky v lyžiarskych strediskách Ski Bachledova, Ski centrum Strachan a Strednica si Váš pobyt môžete u nás spríjemniť turistickými prechádzkami, vysokohorskými túrami, návštevou Belianskej jaskyne, vychutnaním si výhľadu z blízkej vyhliadkovej veže či odskúšaním bobovej dráhy, spider parku, paintballu alebo tubingovej dráhy.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej Chate na Antošáku, umiestnenej v areáli Vily Panoráma (vo vzdialenosti 10 metrov od penziónu).

Chata na Antošáku je vhodná pre klientov preferujúcich samostatné ubytovanie s dostatkom súkromia. Chatka disponuje kapacitou pre 6 až 9 osôb. Je tvorená príjemnou spoločenskou časťou s krbom, televízorom a posedením (s možnosťou dvoch prísteliek), ktorá je súčasne prepojená s plne zariadenou kuchynkou s prístupom na terasu s vonkajším posedením. Na prípravu chutných jedál Vám tu poslúži plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou.

Súčasťou poschodia sú dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. V jednej zo spálni môžete využiť jednu prístelku. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch celého objektu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné chvíle s rodinou či priateľmi strávite aj pri grilovaní a Vaše ratolesti sa vyšantia na detskom ihrisku s hojdačkou a trampolínou. V prípade záujmu môžete využiť aj služby reštaurácie penziónu Vila Panorama, ktorá sa nachádza len 10 metrov od chaty. Parkovanie Vašich štyroch áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.