Chaty s kaďou, pingpongom a kalčetom!

Chata Modrová a Chata Pohoda sa nachádzajú pod lesom v pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Modrovskej doliny, vo vzdialenosti 2 km od obce Modrová. V blízkosti chát sa nachádza obec Stará Lehota ľuďom známa ako Horná Dolná. Vďaka ich výbornej polohe v blízkosti lesa sú ideálnou voľbou hlavne pre rodinky s deťmi a menšie skupinky hostí.

V blízkosti chát si užijete život ako na Novom Zélande v jedinečnej ZOO Farme New Zealand. Okolité kopce, ktoré ocenia aj hubári, ponúkajú rôzne cyklistické a turistické chodníčky. Milovníci histórie ju vedia spoznávať na hradoch Tematín či Beckov. Osviežite sa a zaplávate si v neďalekých termálnych kúpeľoch v Piešťanoch. Počas zimného obdobia sa posánkujete na blízkych kopcoch obkolesujúcich chatu. Dobre si zalyžujete aj na upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska Ski Bezovec alebo Ski Ahoj - Banka.

Chata Modrová (žltá chata) ponúka pohodlné ubytovanie počas celého roka a dokáže zabezpečiť príjemnú dovolenku pre 9 hostí v 2, 3 a 4-lôžkovej spálni, v ktorých si spoločne príjemne oddýchnete.

Na prízemí chaty sa nachádza jedna 2-lôžková spálňa. Čas v kruhu najbližších sa dá tráviť v spoločenskej miestnosti s balkónom a tradičným krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. K vychutnaniu jedla Vám tu poslúži jedálenský kút s posedením. Na prípravu vlastného stravovania je k dispozícii plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Využívať tu môžete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. O poschodie nižšie v suteréne sú pre hostí pripravené spoločenské hry - stolný futbal a stolný tenis.

Poschodie chaty je tvorené dvomi spálňami. V jednej 3-lôžkovej spálni sa nachádza pohodlná manželská posteľ a samostatné lôžko. Súčasťou tejto izby je aj balkón. Druhá 4-lôžková spálňa je tvorená samostatnými posteľami.

Príjemnú atmosféru Vám tu navodí aj pekne upravené okolie chaty. Oddýchnete si na krytej terase s posedením s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe či ohnisku. Trojnožka s kotlíkom je tu samozrejmosťou. V letných mesiacoch je k dispozícii bazén vyhrievaný tepelným čerpadlom. V chate je možnosť uschovať si bicykle či lyže. Parkovanie Vašich áut je možné 25 metrov od chaty v oplotenom - uzavretom dvore.

Chata Pohoda (zelená chata) ponúka pohodlné ubytovanie počas celého roka a dokáže zabezpečiť príjemnú dovolenku pre 9 dospelých hostí v 2, 3 a 4-lôžkovej spálni.

Na prízemí chaty sa nachádza kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom, spoločenskými hrami a elektronickými šípkami. K vychutnaniu jedla Vám tu poslúži jedálenský kút s posedením. Na prípravu vlastného stravovania je k dispozícii plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Využívať tu môžete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Vo vstupnej hale je pre Vašu zábavu pripravený stolný futbal.

Poschodie tejto chaty je tvorené tromi spálňami. V jednej 3-lôžkovej spálni sa nachádza pohodlná manželská posteľ a samostatné lôžko. Súčasťou tejto izby je aj balkón a televízor so satelitným príjmom. Druhá 4-lôžková spálňa je tvorená dvoma manželskými posteľami. V podkroví sa nachádza ešte jedna malá spálňa s dvomi posteľami.

Na spodnej terase sa nachádza miesto na posedenie, záhradný krb ako aj miesto na opekanie, prípadne prípravu kotlíkového gulášu. Kotlík a trojnožka sú samozrejme v cene. Na hornej terase sa nachádza trampolína pre deti, bedmintonové ihrisko aj s futbalovou bránkou. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii wellness kaďa. V letných mesiacoch je k dispozícii bazén vyhrievaný tepelným čerpadlom.

Chaty je možné rezervovať LEN uhradením zálohy na účet. Zvyšok sumy s kauciou sa uhrádza pri nástupe na pobyt. Chaty nie sú k dispozícii pre čisto chlapčenské skupiny, maturantov, hlučné skupiny hostí a podobne. Na chatách nie je povolené prijímanie návštev. Objekt chaty slúži len ubytovaným hosťom.

Veľmi radi Vám zašleme aj virtuálnu prehliadku obidvoch chát, stačí nás nakontaktovať - vyplňte vpravo oranžový alebo zelený formulár obratom sa Vám zobrazia naše kontaktné údaje.

Veríme, že práve u nás si utužíte vzťahy a spoločne tu prežijete nezabudnuteľnú dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty