Blízko termálnych bazénov!

Chata Martina je situovaná na západnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara v malej obci Bobrovník, v regióne Liptov. Najväčší slovenský aquapark Tatralandia či termálne kúpalisko v Bešeňovej sa nachádzajú len 6 kilometrov od chaty. Táto dovolenková destinácia ponúka vyžitie najmä milovníkom rybolovu, turistiky, vodných športov ale aj rôznej ďalšej zábavy (kultúrne a historické pamiatky, skanzeny). V zimnej sezóne majú lyžiari v okolí chaty na výber hneď z dvoch TOP lyžiarskych stredísk. Špičkové zjazdovky nájdete v Skiparku Ružomberok či lyžiarskom stredisku Jasná - Chopok.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate s celkovou kapacitou pre 9 osôb. Hosťom sú k dispozícii 3 spálne, jedna dvojlôžková, trojlôžková a štvorlôžková izba. Súčasťou chaty je spoločenská miestnosť s príjemným posedením pri krbe a televízore so satelitným príjmom. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám poslúži kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou chaty je spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Terasa na dvore Vám ponúka pohodové zátišie na relax. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame využiť aj záhradný krb na prípravu rôznych grilovaných dobrôt. Pre menšie deti máme pripravenú šmýkačku a detské pieskovisko s hračkami. Pohodlné parkovanie viacerých áut je možné priamo pri objekte.