Priestranná chata - pri lese aj pri vode

Chata Marta sa nachádza v jednej z najkrajších častí Slovenska - v chatovej oblasti obce Hôrky pri Zemplínskej Šírave. Vďaka jej ideálnej polohe tu tak môžete prežiť jedinečný čas poblíž vody aj lesa.

Chata Marta je počas leta k dispozícii pre maximálne 19 hostí. Prenajať sa dá ako jeden celok, alebo po týchto častiach:

- Chalúpka strýčka Toma, ktorá sa skladá z troch pevných lôžok, rýchlovarnej kanvice, terasy s posedením a pracovného stola. Hostia môžu využívať spoločné, vonkajšie, samostatne stojace sociálne zariadenie – kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

- Murovaná časť chaty so samostatným vchodom, ktorú tvorí jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 3-lôžková spálňa s poschodovou posteľou a jedným lôžkom. V tejto časti môžete využívať obývaciu miestnosť s gaučom (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu), chladničku, rýchlovarnú kanvicu, kuch. riad a vonkajšie spoločné sociálne zariadenie. Von si môžete grilovať aj posedieť pod orechom.

- Chata Marta - vrchná časť zrubovej chaty, ktorý tvorí jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa (každá so samostatnými lôžkami) v podkroví. Tu môžete využívať obývaciu miestnosť s gaučom (slúžiacim ako prístelka pre dve osoby), dve pevné lôžka a jedálenské sedenie. Priestranné dve terasy tu ponúkajú možnosti na grilovanie, opekanie a trávenie pekných chvíľ. V tejto časti je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Hosťom ubytovaným v Chate Marta zaiste poslúži terasa s posedením, grilom a kotlíkom v záhrade. Odpočiniete si aj na záhradnej hojdačke. Parkovanie áut sme zaistili priamo pri chate. Tešíme sa na to, ako svoj týždenný pobyt budete môcť stráviť v našej útulnej chate. Príďte. Neoľutujete.

A čo ponúka okolie: Určite odporúčame celodennú návštevu do Thermalparku Šírava. Nevynechajte ani Vinianske jazero, Zrúcaninu kostolíka pod Senderovom, vrch Kyjov, vyhliadkové plavby po Zemplínskej šírave spolu s kúpaním. Oceníte tiež možnosti na cyklistiku, korčuľovanie alebo nenáročné prechádzky okolím.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov