Posledné voľné kapacity na leto 2019!!!

Chata Mária I a Chata Mária II sa nachádzajú na Liptove v malebnej dedinke Prosiek, blízko Prosieckej a Kvačianskej doliny v Chočských vrchoch.

Či už ste vášnivý turista, cyklista, milovník vodných radovánok alebo lyžiar, u nás si prídete na svoje. Veľkou výhodou ubytovania je blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara, ale aj neďalekých aquaparkov Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová, ktoré sú vo vzdialenosti len 5 minút cesty autom. Odporúčame Vám tiež výlety do ZOO kontakt, Demänovských jaskýň (Ľadová jaskyňa a Jaskyňa Slobody) a na Chopok, kde si v zime zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. V každej chate nájdete aj veľkú nástennú mapu regiónu s atrakciami v okolí.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v dvoch chatách, z ktorých jedna sa ponúka ako celok - pre jednu samostatnú skupinu a druhú je možné prenajať aj po častiach - pre dve nezávislé skupiny. Celková kapacita ubytovania je 23 lôžok vrátane prísteliek. Našim hosťom je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Celková kapacita Chaty Mária I je 7 lôžok vrátane prísteliek. Pre Váš pohodlný spánok sme pripravili jednu 2-lôžkovú spálňu a jednu 3-lôžkovú spálňu s možnosťou dvoch prísteliek. Uprostred chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a rohovým posedením. Súčasťou spoločenskej miestnosti je aj kuchynský kút vybavený elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a riadom na varenie. V chate nechýba ani kúpelňa so sprchovacím kútom, toaletou a dvoma umývadlami. K chate patrí presklenná terasa s posedením, ktorú dokonale vyhrejú slnečné lúče a slúži ako relaxačná miestnosť, kde si vychutnáte kávičku či dobré jedlo. Chata sa prenajíma ako celý objekt spolu s vlastným altánkom, krbom a grilom (drevo a uhlie do grilu zadarmo).

Novopostavená Chata Mária II je prispôsobená pre pobyt maximálne 16 osôb. Chata je rozdelená na dve rovnaké časti/polovice A a B, s kapacitou zakaždým 6 lôžok a dve prístelky. V každej časti chaty sa na prízemí nachádza obývacia miestnosť s krbom, veľkým HD televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučom, ktorý po rozložení využijete aj ako prístelku pre dve osoby. S obývacou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským sedením. Prízemie dotvára toaleta s umývadlom. Poschodie tvoria zakaždým dve 3-lôžkové spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ku každej časti chaty sme pripravili samostatnú terasu s vonkajším posedením a krbom s grilom. Terasy sú oddelené nepriehľadnou stenou, čo Vám zaručí maximálne súkromie počas Vášho pobytu.

Detičky sa potešia originálnej šmýkačke Jungle Gym s pieskoviskom, hojdačke, lezeckej stene ako aj veľkej trampolíne Duvlan s priemerom až 430 cm. Využiť môžete tiež stolno-tenisový stôl alebo si oddýchnuť na záhradnej hojdačke. Pri chate si môžete zahrať tiež bedminton poprípade soft tenis. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku pri chatách určenom len pre našich hostí.

Ak teda plánujete dovolenku na Liptove s dokonalým súkromím a dobrou dostupnosťou ku mnohým atrakciám Liptova, radi Vás u nás privítame!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá