Voľné termíny od jari 2018!

Chata Marcela sa nachádza v rekreačnom stredisku Kamenec, v tichom prostredí, len 15 minút chôdzou od vodnej nádrže Zemplínska Šírava, Thermalparku Šírava a centra strediska Kamenec.

Zlákalo Vás príjemné prostredie Zemplínskej Šíravy? Na zážitky je táto oblasť naozaj bohatá. Zaplávate si vo vodách vodnej nádrže a bazénoch termálneho kúpaliska, zabavíte sa pri rôznorodých vodných športoch, potešíte sa pekným výhľadom počas plavby loďou či zrelaxujete vo wellness centre. Detičky sa vybláznia na kolotočoch a detských ihriskách. Na výlet Vám odporúčame zájsť k Vinianskemu jazeru, Vinianskemu hradu a Morskému oku. Pokiaľ k nám zavítate počas zimných mesiacov, zalyžujete si na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Chlmec.

Pozývame Vás do novozrekonštruovanej chaty, ktorá je v prevádzke počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 6 osôb.

Prízemie ubytovania tvorí spoločenská miestnosť s výstupom na terasu, krbom, barovým pultom, pohodlnou pohovkou, ako aj televízorom so satelitným príjmom (s rozšírenou ponukou Skylink Kombi s bohatou programovou ponukou), videom a rôznymi spoločenskými hrami. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so sklokeramickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a kávovarom Dolce Gusto. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí chaty sme pripravili dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou. Z jednej z nich máte prístup na balkón s pekným výhľadom. Taktiež je tu situovaná ďalšia 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. V prípade potreby Vám poskytneme aj detskú postieľku a tí najmenší sa zabavia s hračkami. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše spoločné chvíle s blízkymi môžete tráviť opekaním pri ohnisku, grilovaním na grile alebo príjemným oddychom v zátiší okolitých listnatých a ihličnatých stromov. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Prajeme Vám príjemný pobyt v Chate Marcela a tešíme sa na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty