Na okraji lesa blízko Oravskej priehrady

Chata Mara je situovaná v krásnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Slanícka osada, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti Oravskej priehrady.

Ak túžite po dovolenke uprostred prekrásnej prírody s dokonalým súkromím a pokojom a zároveň s dostatkom možností aktívneho oddychu, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si môžete nie len príjemnými prechádzkami po okolí, zberom lesných plodov a húb, ale aj aktívnym rybárčením, kúpaním či člnkovaním. Navyše vďaka ideálnej polohe chatky v tichom lesnom prostredí si u nás môžete vychutnávať nikým nerušené skvelé grilovačky v kruhu svojich priateľov a rodiny. Najnavštevovanejší oravský hrad by ste si tiež nemali nechať újsť (25 km), podobne atmosféru v Zakopanom (25 km) a taktiež nakupovanie v Real Gemini, Bielsko Biala (50 km).

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v pekne zariadenej chatke s celkovou kapacitou 7 osôb. Na poschodí chatky je hosťom k dispozícii väčšia spálňa s možnosťou pohodlného prespania 7 osôb. Prízemie chatky je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, rádiom a pohodlnou pohovkou. Súčasťou tejto miestnosti sú taktiež dve samostatné pevné lôžka. Na prípravu vlastných chutných jedál tu môžu hostia využívať plne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou s rohovým posedením. Okrem kompletného kuchynského príslušenstva patrí k výbave kuchyne elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, varná kanvica a chladnička s mrazničkou. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, umiestnená na prízemí objektu.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia na vonkajšom krytom posedení s možnosťou opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Nechýba tu ani záhradná hojdačka a možnosť parkovania priamo pri chatke. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.