Na lesnej čistinke neďaleko SKI PARKU

Chata Manco sa nachádza na Orave v chatovej osade na Kubínskej holi, blízko mesta Dolný Kubín a len kúsok od zjazdoviek Ski Centra Kubínska hoľa.

Chata je umiestnená v lese na malebnej čistinke. Hosťom ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. Na poschodí sú dve štvorlôžkové izby s balkónom s výhľadom na lesnú čistinku a okolité hory. Prízemie tvori kúpeľňa s toaletou, kompletne zariadená kuchyňa a spoločenská miestnosť rozdelená na jedálenskú časť a obývaciu časť s krbom, televízorom a posedením. V pivnici máte k dispozícii priestor na odkladanie lyží, sánok i bicyklov. Chatu vykuruje elektrické kúrenie. Využívať môžete aj klasické kúrenie drevom v krbe.

K chate patrí posedenie v altánku, gril, vonkajší krb, ohnisko a kotlík na guľáš. Okolie Vám ponúka zber lesných plodov a táto lokalita praje aj hubárom. Ak budete mať šťastie, určite zazriete lesnú zver. Parkovanie je v lete priamo pri chate, v zime sa parkuje 50 metrov od chaty.

Na Orave si užijete skvelú dovolenku počas celého roka. V zime si tu výborne zalyžujete, v lete sa môžete vybrať na turistiku, cykloturistiku a celoročne Vás radi privítajú v aquaparku Dolný Kubín. Tešíme sa na Vašu návštevu.