Novopostavená chata v NP Slovenský raj!

Štýlová Chata Malý Sokol je situovaná v čarovnom prostredí Národného parku Slovenský raj, v lokalite Košiarny Briežok, neďaleko obce Smižany.

Vaše voľné chvíle si môžete užiť naozaj naplno. Turistika na Tomášovský výhľad, Malý a Veľký Sokol, Piecky, Malý a Veľký Kyseľ s pomocou ferraty i k mnohým ďalším zaujímavým miestam Slovenského raja je nezabudnuteľným zážitkom. Vyskúšate si splav rieky Hornád, navštívite historickú Levoču, majestátny Spišský hrad alebo sa zabavíte v niektorom z aquaparkov, ako napr. AquaCity Poprad, Thermal Parku Vrbov či na letnom kúpalisku v Spišskej Novej Vsi. Tu si môžete spraviť výlet aj do zoologickej záhrady, ktorá je zaujímavá najmä pre tých najmenších. Lyžiari si užijú zimné športy v lyžiarskych strediskách Ski Rittenberg, Resort Levočská dolina a Ski Závada Levoča.

Chata Malý Sokol celoročne ponúka komfortné ubytovanie v obklopení lesa. Kapacita chaty je 9 lôžok vrátane prísteliek. Naše ubytovanie je ideálnym riešením najmä pre milovníkov prírody a pokojného prostredia.

Prízemie chaty tvorí obývacia miestnosť s pohodlnou pohovkou, ktorá Vám po rozložení poslúži ako prístelka pre dve osoby. Nachádza sa tu aj televízor so satelitným príjmom, rádio a DVD/CD prehrávač. Dokonalú atmosféru Vám doladí praskajúce drevo v krbovej piecke. Na prízemí sme pre Vás pripravili kompletne zariadenú kuchyňu a jedáleň navyše vybavenú detskou stoličkou. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, dvomi umývadlami a toaletou.

Oddych a zaslúžený pokoj si po celom dni doprajete na poschodí chaty a to buď v 3-lôžkovej alebo 4-lôžkovej spálni. Na veľkej terase pri chate si posedíte na záhradnom sedení a nadýchate sa čerstvého horského vzduchu. Vaše autá zaparkujete priamo pri chate, ku ktorej sa dostanete spevnenou komunikáciou.

Vychutnajte si voľný čas, užite si prekrásnu prírodu a vypnite od všedného pracovného týždňa. Naša Chata Malý Sokol je pre Vás zárukou relaxu a načerpania novej energie. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá