Oplotená chata v tichom prostredí.

V malebnej dedinke Malá Franková, v okrese mesta Kežmarok, na Zamagurí, je situovaná útulná Chata Malá Franková.

Pre spríjemnenie svojho dovolenkového pobytu v našej chate Vám určite odporúčame navštíviť kláštor kartuziánov v Červenom Kláštore alebo si pozrieť Kaštieľ v Spišských Hanušovciach. Milovníci vody a splavovania sa potešia adrenalínovému raftingu, ako aj splavu Dunajca na pltiach. V Bachledka Sun sa zaručene zabavíte v bikeparku s množstvom atrakcií a v zime si tu zalyžujete v Ski Bachledova dolina. Za zmienku tiež patria lyžiarske strediská Strachan Ski Centrum alebo Ski Centrum Strednica, kde si rovnako dobre užijete zimné športy.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v chate s celkovou kapacitou pre 9 osôb. Radi ubytujeme rodinky s deťmi a príjemných návštevníkov, ktorí hľadajú štandardné dovolenkové ubytovanie.

Spoločné chvíle s najbližšími strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlným gaučovým sedením. Pre prípravu vlastných jedál využijete kompletne zariadenú kuchynku, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Na prízemí chaty je situovaná tiež jedna 3-lôžková spálňa s krbom. Využijete tu rovnako kúpeľňu so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Po drevených schodoch sa dostanete na poschodie chaty, kde sa nachádza jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa. V ubytovaní tiež využijete žehličku a možnosť úschovy lyží a bicyklov.

Exteriér chaty tvorí oplotená záhrada s altánkom, kde je možné grilovať alebo si uvariť kotlíkový guláš. Detičky sa radi vyhrajú s rôznymi hračkami alebo v pieskovisku. Nachádza sa tu tiež letná kuchynka, ktorú môžete rovnako využiť počas daždivých dní. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na parkovisku pri chate alebo v záhrade.

Zaručene sa v našej Chate Malá Franková budete cítiť pohodlne a zažijete tak peknú dovolenku v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!