chata v obklopení lesa... skoro ako doma

Pozývame Vás do útulnej Chaty Majka, ktorá sa nachádza v rekreačnej oblasti Krpáčovo, v pokojnom lesnom prostredí.

Už pri príjazde k nám Vás okrem úžasnej prírody Nízkych Tatier zaujme množstvo cyklistických a turistických chodníkov okolím. V lete si zaplávate, pobyciklujete sa na vodnej hladine alebo ulovíte ryby vo vodnej nádrži Krpáčovo. Spolu s deťmi si pokojne urobte výlet do Bystrianskej jaskyne alebo sa prevezte vláčikom na Čiernohronskej železničke. Zimnú lyžovačku odporúčame v miestnom lyžiarskom stredisku Krpáčovo, prípadne v blízkych - v Lyžiarskom stredisku Tále alebo Ski centrum Mýto.

Celoročne sa môžete ubytovať v Chate Majka, ktorá poskytuje komfortné ubytovanie pre 11 až maximálne 15 osôb. Ideálna je tak pre rodinky prípadne skupinky priateľov a známych.

Teplo sálajúce z krbu Vás nielen počas chladných letných večerov či zimných dní zahreje už pri vstupe do chaty. Oddýchnuť si pri ňom môžete v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Dve rozkladacie gaučové sedenia Vám tu poslúžia aj ako prístelky pre maximálne 4 osoby. Gazdinky a milovníkov varenia poteší nadštandardne vybavená kuchyňa el. spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Samozrejmosťou na prízemí je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, fénom a umývadlom i samostatná toaleta s umývadlom.

Schodiskom sa dostanete do podkrovia chaty. K pokojnému spánku sú pripravené dve 2-lôžkové spálne - jedna s manželkou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami. Taktiež tu využijete jednu 3-lôžkovú a jednu 4-lôžkovú spálňu - každá so samostatnými lôžkami a balkónom.

Chvíle plné radosti môžete prežívať v exteriéri ubytovania. Nachádza sa tu veľký altánok s ohniskom, terasa s vonkajším posedením a v prípade záujmu Vám vieme zapožičať gril a kotlík na varenie gulášu. K úschove bicyklov a lyží je pripravená samostatná miestnosť. Zaparkovať Vaše autá sa dá priamo pri chate.

Máte chuť stráviť krásny víkend, rodinnú dovolenku či jedinečný pobyt v prírode Nízkych Tatier? Ak áno, vezmite Vašich najbližších do Chaty Majka. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty