Chata so saunou kúsok od vleku!

Chatu Machnatô nájdete v tichom prostredí lesa, v blízkosti potôčika Demänovka, v známej a turisticky vyhľadávanej Demänovskej doline. Veľkým plusom chaty je vzdialenosť iba 200 metrov od údolnej stanice Lúčky lyžiarskeho strediska - Jasná Nízke Tatry. Svojou ideálnou polohou je tak chata výbornou voľbou pre rodinné dovolenky, pobyty priateľov a známych, ale aj seniorov či páriky.

Ak máte radi turistiku, prechádzky prírodou, zber húb a lesných plodov, ste na správnom mieste. Cyklisti si tu tiež prídu na svoje, rovnako ako aj horolezci. V zime zažijete dokonalú lyžovačku na perfektne upravených svahoch spomínaného lyžiarskeho strediska Jasná. Po dni plnom pohybu výborne padne regenerácia svalov v bazénoch s termálnou vodou v blízkom aquaparku Tatralandia, kde sa dosýta vyšantia hlavne Vaše detičky.

Príjemná Chata Machnatô poskytuje celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. Chatu si je možné prenajať len ako celok pre jednu skupinu hostí, na základe čoho tu budete mať zaručené dokonalé súkromie a nerušený pobyt.

Chvíľky radosti a pohody s Vašimi blízkymi si vychutnáte v spoločenskej miestnosti s krbom, pohodlným gaučovým posedením, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, 120 W reproduktormi pripevnenými na strope a spoločenskými hrami. Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s priestranným jedálenským kútom, elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, samostatnou chladničkou na víno a umývačkou riadu.

Pokojný a nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej spálni s dvomi samostatnými lôžkami, v dvoch 3-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami (s možnosťou spojenia na manželské lôžko) a v jednej rodinnej 4-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. V každej spálni je Vám k dispozícii televízor a CD/DVD prehrávač. Chata disponuje dvomi kúpeľňami s dvomi toaletami. V jednej nájdete priestrannú vaňu a v druhej sprchový kút. Výborným doplnkom chaty je fínska sauna, ktorá je súčasťou jednej z kúpeľní.

Relax pri zurčiacom potôčiku a speve vtákov si vychutnáte pri chate na vonkajšom zastrešenom posedení pri grilovačke či opekačke s priateľmi. V prístrešku sa nachádza aj elektrické vedenie a v prípade nepriaznivého počasia je možné si tam príjemne posedieť či uvariť pravý kotlíkový guláš. Vaše deti sa medzitým môžu zahrať na schovávačku či rôzne loptové hry. Bezprostredne pri chate si môžete pohodlne odparkovať Vaše štyri autá.

Radi Vás u nás uvítame a veríme, že u nás strávite nezabudnuteľný pobyt s Vašimi najbližšími. Tešíme sa na Vás!