Super chata blízko Liptovskej Mary!

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, blízko Liptovskej Mary, určite je pre Vás správnou voľbou práve Chata Lusi, situovaná v obci Liptovská Sielnica.

Počas Vášho voľného času Vám odporúčame vyskúšať si ľahkú túru do Prosieckej i Kvačianskej doliny, kde sa nachádza krásne miesto - Mlyny Oblazy. Ak preferujete adrenalínové športy, na vodnej nádrži Liptovská Mara (600 m) si ich užijete dosýta. Okrem toho si tu môžete vyskúšať plavbu loďou, rybolov i plávanie. Ak nás navštívite s detičkami, určite zájdite do najväčšieho detského ihriska na Liptove Babylandu (500 m) a jazdiarne Hippoclub (500 m). Celoročný relax, ale aj zábavu pre celú rodinu zabezpečí neďaleký Aquapark Tatralandia (5 km) ako aj vodný raj Bešeňová (8 km). Aj v zime si prídete na svoje, radi Vás privítajú v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko - Závažná Poruba a mnohých ďalších na celom Liptove.

V našej chate sú Vám dvere celoročne otvorené. Ubytujeme hostí s maximálnou kapacitou 10 osôb. Na trávenie voľného času Vám poslúži priestor v obývacej miestnosti, kde si pozriete dobrý film v televízore so satelitným príjmom, vypočujete hudbu z rádia s CD prehrávačom alebo si len tak poleňošíte na pohovke. Tí najmenší sa zaiste radi potešia multifunkčnému hraciemu stolu s ping - pongom, stolným futbalom, biliardom a ďalšími hrami. K dispozícii je Vám kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Súčasťou chaty sú dve 3-lôžkové spálne a jedna 4-lôžková spálňa. Pre Váš maximálny komfort sa v chate nachádzajú dve kúpeľne, jedna s vaňou a toaletou, druhá so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenom pozemku pri chate si môžete oddýchnuť v altánku, kde si na vstavanom krbe urgilujete rôzne dobroty alebo uvaríte typický kotlíkový guláš. Pre detičky je tu pripravená trampolína, pieskovisko a hojdačka. Autá zaparkujete pri chate. Zažite super dovolenku na Liptove a ubytujte sa v Chate Lusi. Už teraz sa na Vás tešíme!