Výnimočné ubytovanie s množstvom zábavy!

Chata Lubetha je situovaná na samote v prekrásnom tichom lesnom prostredí neďaleko malebnej obce Ľubietová. Vďaka nádhernej okolitej prírode, dokonalému pokoju a súkromiu ako aj zabezpečenému komfortu ubytovania s príjemnou rodinnou atmosférou, výbornou domácou kuchyňou a množstvom oddychových zón, športovísk a rodinných atrakcií je chata vynikajúcou voľbou pre všetkých hostí, túžiacich po nie len maximálnom oddychu, ale aj po zabavení sa a načerpaní množstva novej energie.

Celoročne ponúkame možnosť komfortného ubytovania nie len pre rodinky s deťmi, páry či jednotlivcov, ale aj pre väčšie skupiny priateľov, firemné akcie, svadby, rodinné oslavy, školy v prírode, športové sústredenia a lyžiarske tábory, ktorým radi prenajmeme celú Chatu Lubetha, ktorá disponuje kapacitou ubytovania až 85 osôb.

V chate je Vám k dispozícii ubytovanie trojakého typu. Vybrať si môžete spomedzi troch dvojlôžkových izieb, jedného dvojizbového apartmánu s kapacitou 5 lôžok a 13 rodinných izieb, zložených z dvoch spální s kapacitou pre 4, 5 až 6 osôb. Súčasťou každej izby, apartmánu aj rodinnej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmán chaty je navyše dovybavený minikuchynkou s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a LCD televízorom. Navyše, ak máte radšej väčší komfort, ponúkame Vám tiež nadštandardnú dvojspálňovú rodinnú izbu pre 6 osôb s plochou 22 m2.

Súčasťou chaty je veľká spoločenská miestnosť pre 80 až 100 osôb (160 m2), slúžiaca zároveň ako kongresová miestnosť s kompletným technickým vybavením pre organizovanie školení a konferencií. V chate nechýba ani štýlová svadobná sála (160 m2) a menšia banketová miestnosť s kapacitou pre 20 osôb, využiteľné taktiež ako výučbové miestnosti počas rôznych školských pobytov.

Stravovanie majú ubytovaní hostia zabezpečené v príjemných priestoroch reštaurácie/jedálne (s kapacitou 80 miest), vybavenou LCD TV aby Vaše ratolesti obsedeli pri stravovaní, s ponukou výborných jedál chutnej domácej kuchyne, kde Vás obslúži vždy milý a ústretový personál. Pochutnať na výbornej káve, čapovanom pivku, kofole či lahodných cukrovinkách si môžete rovnako v našom dennom bare so štýlovým krbom a WiFi internetom.

Pre zabavenie našich najmenších hostí je v chate pripravený detský kútik a herňa, kde si na svoje prídu aj staršie vekové kategórie. K dispozícii je Vám tu stolný tenis, stolný futbal, elektronické šípky alebo basketbalový kôš. Priestor herne slúži rovnako ako menšia telocvičňa, využiteľná pre usporiadanie kurzov jógy, tanečných sústredení či rôznych bojových kurzov. Celý vonkajší areál chaty je rovnako prispôsobený pre zábavu a aktívny oddych. Umiestnené je v ňom množstvo atrakcií nie len pre deti. Nájdete tu basketbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, detské ihrisko s hojdačkami a preliezkami, domček na stračej nôžke prepojený mostom na Zvolenský zámok, trampolínu, ruské kolky, indiánsku osadu, ihrisko pre živé človeče, obriu šachovnicu, lezecké steny, strelnicu (lukostreľba, gumičkové pištole, vzduchovka a pre bojazlivých hod loptičiek na terč), či mini farmu. Samozrejmosťou sú aj vonkajšie altánky s posedením s možnosťou grilovania a opekania. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj krásne jazierko s rybami či menšia chatová pláž. Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú oddychu, relaxu a zábavy a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi