Zľava -15 % na vstup do AquaCity Poprad!

Chata je určená predovšetkým pre rodiny s deťmi alebo dospelých ľudí. Po príchode na chatu sa platí vratný depozit, po dohode s majiteľom objektu.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v krásnom lesnom prostredí Lopušnej doliny, v našom novopostavenom štýlovom zrube, nachádzajúcom sa vo vzdialenosti len 300 metrov od upravených lyžiarskych tratí a vlekov lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Vďaka ideálnej polohe ubytovania, predstavuje naša chata výbornú voľbu pre všetkých aktívnych ľudí. Okrem adrenalínovejších aktivít v 3 km vzdialenom meste Svit (paintball, motokáry, airsoft, rôzne telovýchovné športy, krytá pláváreň) sa môžete počas Vášho pobytu venovať aj množstvu turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou. Výborné podmienky sú tu vytvorené taktiež pre všetkých milovníkov lezeckých tras a skvelej lyžovačky. Tešiť sa tu môžete aj na 12 km dlhú cyklo-inline trasu, vedúcu okolo rieky Poprad. Za krásnymi prírodnými scenériami sa môžete vydať rovnako do blízkych Tatier či Slovenského raja.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom rekreačnom zrube, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 10 osôb. Ubytovaným hosťom sú tu k dispozícii tri spálne, dve dvojlôžkové izby s manželskými posteľami a jedna väčšia izba s kapacitou 4 lôžok, tvorená dvomi rozložiteľnými posteľami. Príjemne oddýchnuť v kruhu priateľov a rodiny si tu môžete v štýlovej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou 2 prísteliek). Spoločenská miestnosť chaty je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vhodnou pre plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Pre zabezpečenie komfortu hostí je chata vybavená dvomi komfortnými kúpeľňami a dvomi toaletami.

Príjemný relax si môžu ubytovaní hostia dopriať taktiež pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku chaty ako aj vo fínskej saune, umiestnenej v exteriéri ubytovania. Vstup do fínskej sauny je spoplatnený (viac informácii o poplatkoch získate priamo u majiteľa chaty). Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty