Príjemná chata s krbom, pri lese

Chata Lipták Oščadnica sa nachádza v krásnom prostredí Kysúc v katastri obce Oščadnica, presnejšie v osade Závozy - Tichá. Chata je vzdialená len 1 km od známeho lyžiarskeho strediska Veľká Rača - Oščadnica - Laliky, čo zaručuje výborné podmienky na lyžovanie počas celej zimy. V lete si na svoje prídu turisti, milovníci prírody a zberači lesných plodov i húb.

Chata Vám ponúka ubytovanie pre 8 osôb v dvoch štvorlôžkových izbách určených na spanie. Na trávenie spoločných chvíľ slúži veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, ktorá je prepojená s jedálňou a kompletne zariadenou kuchyňou s elektrickým sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a riadmi na varenie. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vykurovanie chaty zabezpečuje krb a elektrické kúrenie.

K chate patrí priestranný areál s možnosťou hrania loptových hier. Posedieť si a relaxovať môžete na veľkej terase. K dispozícii je aj záhradná hojdačka, gril, ohnisko a kotlík na guľáš. Parkovanie sme Vám zabezpečili priamo pri chate. Príďte dovolenkovať pod Veľkú Raču. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov