Krásna chata s jazierkom pri lese

Chata Lienka sa nachádza v malebnej kysuckej prírode, v tichej okrajovej časti podhorskej dedinky Oščadnica. Nádherná okolitá príroda v kombinácii s nadštandardným vybavením chaty poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia.

Naším hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici s krásne upraveným areálom, ktorá je svojím vybavením a vnútorným dispozičným riešením vhodná pre pohodlné ubytovanie 8 až 11 osôb. V chate sú Vám k dispozícii 4 dvojlôžkové spálne, pričom v troch z nich je možnosť využitia jednej prístelky. Príjemný oddych v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnávať v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rádiom s CD prehrávačom. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom a čistiacimi prostriedkami môžete využívať elektrickú varnú platňu, mikrovlnnú rúru, chladničku, mrazničku a rýchlovarnú kanvicu. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je chata vybavená dvomi kúpeľňami so sprchovacími kútmi a dvomi toaletami.

Dokonale zrelaxovať sa môžu ubytovaní hostia v saune a kúpacej kadi alebo v herni chaty, kde je pre Vás pripravený biliardový stôl, stolný tenis, elektronické šípky a rôzne spoločenské hry. K chate patrí veľký krásne upravený areál s pekným jazierkom s rybičkami, prírodným fitness, skanzenom drevených predmetov a náradí ako aj multifunkčné ihrisko, kde si môžete zahrať tenis, futbal, volejbal či basketbal. Nechýba tu ani altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a opekania pri otvorenom ohnisku. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára taktiež krásne zurčiaci potôčik, pretekajúci popri chate.

Vyskúšať si u nás môžete rovnako streľbu z luku a kuše. Pre úschovu lyžiarskeho výstroja je tu k dispozícii lyžiareň. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.