Areál kúpaliska, blízko bazénov!

Chata Liana je situovaná priamo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Jej výhodou je, že sa nachádza v blízkosti bazénov ako aj jazera s možnosťou vodného bicyklovania, člnkovania a rybolovu. Okrem skvelého relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska a jeho tobogánovom svete si môžete počas Vašej dovolenky skvelo oddýchnuť taktiež pri jazde na koni, hraní minigolfu a stolného tenisu, či jazde na motokárach a štvorkolkách. K dispozícii sú Vám tu rovnako tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal a futbal alebo detské ihrisko s množstvom preliezok a atrakcií pre najmenších.

Našim hosťom ponúkame v letnom období príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej Chate Liana, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 12 až 15 osôb. Chata je rozdelená na tri samostatné ubytovacie časti - izby, ktoré sú jednotlivo prispôsobené pre ubytovanie 4 až 5 hostí. V každej z týchto izieb sú pre Vás pripravené 4 pevné lôžka, po dohode je v nich ale možnosť využitia vždy ešte jednej prístelky. Vo výbave všetkých izieb nechýba kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a všetkým potrebným základným vybavením pre prípravu vlastného stravovania a stolovania. V každej izbe je rovnako samozrejmosťou televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet, nočná lampa, šatníková skriňa či hygienická polička. Ku každej izbe prináleží na terase samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

Príjemný oddych si môžu hostia dopriať aj na vonkajšej zastrešenej terase chaty, ktorá je rozdelená na tri časti (zvlášť pre každú izbu) a poskytuje dostatočné súkromie pre posedenie či grilovanie každej skupiny ubytovaných hostí.

V cene ubytovania u nás už máte zahrnutý vstup do areálu kúpaliska Vadaš, všetky spotrebované energie ako aj parkovanie možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.