Chata v areáli kúpaliska s atrakciami

Srdečne Vás vítame v Chate Liana. Nachádza sa priamo v areáli obľúbeného Termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Obrovskou výhodou pre našich hostí je skutočnosť, že sa nachádzajú v blízkosti bazénov ako aj jazera s možnosťou vodného bicyklovania, člnkovania a rybolovu. Okrem skvelého relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska si oddýchnete skvele aj pri posedení či grilovaní na terase chatky. Radi privítame rodiny s deťmi, skupiny priateľov i páry.

V Chate Liana sa ubytujete počas letnej sezóny v období od 1.5. do 20.9. s celkovou kapacitou 15 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii sú pre Vás tri 4-lôžkové štúdiá so samostatných vchodom.

Každé štúdio pozostáva zo 4-lôžkovej izby s kuchynským kútom. Oddýchnete si tu na dvoch samostatných lôžkach, poschodovej posteli a prístelke na rozkladacej posteli napríklad aj pri pozeraní televízora či počúvaní rádia. Kuchynský kút je vybavený elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a všetkým potrebným základným vybavením pre prípravu vlastného stravovania a stolovania. Ku každému štúdiu prináleží na terase samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. V celom objekte máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chata Liana ponúka všetkým hosťom aj príjemné jednoduché posedenie na terase ku každému štúdiu, kde si môžete s chuťou ugrilovať niečo dobré pod zub, či stráviť dlhé večery posedením a oddychom pri pohári vína. Svoje autá si zaparkujete priamo pri chate.

Čo všetko je možné zažiť na kúpalisku a v okolí? V areáli kúpaliska nájdete bohaté možnosti prežitia príjemnej dovolenky. Pripravených je tu pre Vás 6 vonkajších bazénov, toboganový park ako aj krytá plaváreň. Milovníci športových aktivít sa zabavia pri hre futbalu, plážového volejbalu, tenisu, wakeboardingu alebo aquazorbingu. Deti sa skvelo vybláznia na detskom ihrisku plnom rôznych atrakcií alebo na nafukovacích hradoch. Zajazdite si na koni aj na štvorkolkách. Po aktivitách dobre padne osvieženie v miestnych reštauráciách a baroch alebo romantická prechádzka mestom. Hostia tiež môžu navštíviť maďarskú katedrálu v Ostrihome, bobovú dráhu, zažiť romantickú plavbu na Dunaji alebo sa vybrať do krásnej nočnej Budapešti.

Veríme, že Vašu skvelú dovolenku v Štúrove strávite u nás v Chate Liana. Tešíme sa na Vašu návštevu.