Štýlová drevenica s krbom!

Pri pobyte na viac ako 4 noci, máte u nás 5. noc v drevenici grátis!
Pre rezerváciu je potrebný telefonický kontakt.

Chata Lesná je situovaná v príjemnom prostredí na začiatku malebnej obce Oravská Lesná, nachádzajúcej sa na Orave v okrese Námestovo. Krásna okolitá príroda Oravskej Magury a Slovenských Beskýd poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu aj relaxu. Venovať sa tu môžete podnikaniu množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr. Prejsť sa určite oplatí aj Lesníckym náučným chodníkom, vedúcim už priamo z obce, ktorý Vám priblíži nie len históriu lesníckej činnosti, ale aj miestnu faunu a flóru. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj spoznaním miestnej unikátnej Oravskej lesnej železnice, či návštevou hvezdárne alebo neďalekého Múzea Kysuckej dediny - Skanzenu Vychylovka. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať upravené svahy lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW v Oravskej Lesnej, kde si môžete zároveň vychutnať korčuľovanie v krytom štadióne, či jazdu na psích záprahoch a konských saniach.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v príjemne zariadenej drevenici - Chate Lesná, ktorá disponuje celkovou kapacitou 9 lôžok. Na prízemí drevenice je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu vlastných jedál Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou pre 9 osôb, v ktorej výbave môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia objektu je okrem vstupnej chodby aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete na poschodie drevenice, kde sú pre Vás pripravené dve útulné spálne s dostatkom miesta pre uloženie Vašej batožiny a osobných vecí. Nachádza sa tu jedna menšia 3-lôžková izba ako aj väčšia 6-lôžková izba. Na chodbe pri týchto izbách môžete využiť aj posedenie - stolík s dvomi kreslami. Vykurovanie celej chaty je zaistené teplovzdušným krbom.

Pri drevenici nechýba ani menšie záhradné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. Tešíme sa na Vašu návštevu.