Pekná chata na Zemplínskej Šírave!

Chata Kvet sa nachádza v atraktívnej rekreačnej oblasti Kaluža v blízkosti vodnej nádrže Zemplínska Šírava (cca 0,9 km) na východnom Slovensku.

Prekrásne okolie ubytovania poskytuje ubytovaným hosťom bohaté možnosti oddychu, turistiky, rekreácie, relaxu aj zábavy. V turisticky vyhľadávanom stredisku Kaluža si v plážovej časti môžete užiť skutočne skvelú dovolenku! Čaká Vás tu rozľahlé kúpalisko s novými termálnymi bazénmi a rôznymi vodnými atrakciami, ako aj široká ponuka wellness služieb a občerstvenia. Pobyt si tu môžete spríjemniť taktiež rybolovom, člnkovaním, surfovaním či jazdou na nafukovacom "banáne". Menšie detičky si na tunajšom ihrisku s množstvom preliezok a hojdačiek nájdu nových kamarátov a užijú si skvelý čas hier a zábavy. Na dospelých milovníkov športovania tu čakajú rôzne športové ihriská vhodné napríklad na volejbal či futbal.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Kvet s celkovou kapacitou 10 lôžok (vrátane prísteliek). Výborný dovolenkový čas môžu hostia stráviť v kruhu rodiny či priateľov v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, CD, DVD prehrávačom, rádiom, videom a pohodlným posedením na rozkladacom gauči (využiteľnom v prípade potreby ako prístelka pre 2 osoby). Táto miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou, vybavenou plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením, kde si môžete vychutnávať svoje obľúbené domáce jedlá.

Na pohodlné prespanie Vám v chate poslúžia dve spálne s balkónmi v podkroví, jedna 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky (formou vysúvacieho lôžka) a jedna 3-lôžková s možnosťou využitia dvoch prísteliek (taktiež formou vysúvacích lôžok). Samozrejmosťou komfortného ubytovania hostí je aj jedna spoločná kúpeľňa s toaletou.

Dokonalý relax a pohodu si môžete dopriať aj vo vonkajšej časti chaty s terasou a altánkom s príjemným posedením, zatiaľ čo sa Vám budú v krbe či na grile pripravovať chutné opekané špeciality. Nechýba tu ani ohnisko s možnosťou varenia pikantného kotlíkového gulášu či kapustnice. Pre detičky je tu k dispozícii hojdačka alebo veľmi dobrý priestor na skrývačky a naháňačky. Ak ste si prišli oddýchnuť s dobrou knihou v ruke, pokojne na to využite pripravenú záhradnú hojdačku. Milovníci aktívnej dovolenky sa zatiaľ zahrajú bedminton či futbal alebo zájdu na príjemnú prechádzku do okolia s možnosťou zbierania voňavých húb a lesných jahôd. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate. Veríme, že si u nás každý z Vás nájde "to svoje" a užijete si nezabudnuteľnú dovolenku! Tešíme sa na Vás!