Na okraji lesa v tichom prostredí

Chata Kubínska je situovaná pri lese v krásnom tichom prostredí rekreačnej oblasti Kubínska hoľa, vo vzdialenosti len 1 km od známeho lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa. Naši hostia majú u nás zabezpečené výborné podmienky pre aktívnu dovolenku. Vychutnať si môžete večerné prechádzky po okolí, horskú turistiku, cyklistiku či hubárčenie. V zimnom období sú tu skvelé podmienky aj pre milovníkov lyžovania, snowboardingu a bežkovania. Navyše blízkosť mesta Dolný Kubín Vám poskytuje široké možnosti oddychu a relaxu v AquaRelax Dolný Kubín.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej chate s celkovou kapacitou 10 osôb. V chate máte k dispozícii štyri spálne. Tri z nich sú umiestnené na druhom poschodí chaty. Je to jedna 2-lôžková izba a dve 3-lôžkové izby. Posledná 2-lôžková spálňa je umiestnená na prízemí chaty, kde sa nachádza aj jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Pre trávenie príjemných chvíľ v kruhu rodiny a priateľov v chate nechýba na prvom poschodí spoločenská miestnosť s posedením, televízorom a krbom, ktorá je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou na prípravu chutnej domácej stravy. Súčasťou chaty je balkón a veľká slnečná terasa s možnosťou posedenia aj za daždivého počasia. V celej chate sú pre hostí k dispozícii dve samostatné kúpeľne s toaletami.

Pri chate je zabezpečené vonkajšie posedenie nie len na otvorenej terase pod prvým poschodím chaty ale aj v peknom altánku s vonkajším krbom, ohniskom a možnosťou varenia kotlíkového gulášu. Parkovať je možné v letnom období priamo pri chate. V zimnom období sa parkuje na 200 m vzdialenom verejnom parkovisku pri hoteli Belez. Tešíme sa na Vašu návštevu.