Len 200 m od SKI a 300 m od jazera!

Chata Krpáčovo sa nachádza v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier, v hosťami vyhľadávanej rekreačnej oblasti Krpáčovo. Vďaka svojej výbornej polohe - len 200 metrov od jazera s možnosťou kúpania a rybolovu a 300 metrov od lyžiarskeho vleku v lyžiarskom stredisku - je chata ideálnou voľbou pre milovníkov aktívne strávenej dovolenky, doplnenej o dokonalý relax a pohodu.

Kúzelná okolitá príroda Národného parku Nízke Tatry Vám tu ponúka široké možnosti príjemných turistických prechádzok, spojených s hubárčením a zberom lesných plodov, či rôzne náročných cyklistických túr. Počas Vášho pobytu sa taktiež nechajte zlákať ponukou navštíviť mnohé prírodné aj kultúrno-historické pamiatky regiónu, ako je napríklad Jaskyňa mŕtvych netopierov, romantická a človekom málo dotknutá Vajskovská dolina s mohutnými vodopádmi alebo unikátna Čiernohronská železnica. V zimnom období je táto oblasť známa pre svoju dlhotrvajúcu snehovú nádielku. V lyžiarskom stredisku Krpáčovo nájdete 2 lyžiarske vleky, bufet, požičovňu lyží a snowboardov, lyžiarsku školu, servis a samozrejme aj úschovňu. Ďalšie zjazdovky sa nachádzajú v neďalekom Mýte pod Ďumbierom či Táľoch, kde je zároveň vybudované aj golfové ihrisko.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Krpáčovo s celkovou kapacitou pre 7 osôb vrátane prístelky. Na jej prízemí je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, pohodlnou sedačkou (využiteľnou ako prístelka pre 1 osobu), kreslami a tradičným dreveným posedením so stolom. Na prípravu chutných domácich jedál Vám tu poslúži kuchyňa vybavená keramickou varnou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou prízemia chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví chaty si môžete príjemne oddýchnuť a načerpať novú energiu, a to v jednej z dvoch spální (2-lôžkovej alebo 4-lôžkovej s balkónom). V celej chate je zaistené podlahové kúrenie.

Vo vonkajšej časti chaty s altánkom, posedením, ohniskom, roštom a kotlíkom na varenie gulášu sa môžete v kruhu svojej rodiny a priateľov príjemne zabávať, oddychovať alebo sa napríklad šantiť s deťmi v snehu, o ktorý tu nebýva núdza. Bohaté možnosti trávenia voľného času v okolí kedykoľvek v roku, Vás isto nenechajú v "kľude" a nájdete si pre seba to "svoje".

Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné samozrejme hneď pri chate. Na príjazd Vám však odporúčame využiť snehové reťaze. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí