Útulná chata so saunou!

Chata Krpáčovo sa nachádza v úžasnej scenérii Nízkych Tatier, priamo v známom slovenskom rekreačnom stredisku Krpáčovo. Dokonalú dovolenku Vám zabezpečí aj regenerácia a oddych priamo v saune chaty.

Blízke okolie ponúka hosťom bohaté možnosti turistických a cyklistických trás, vychádzkami po ktorých spoznáte jedinečnú prírodu. Tú podzemnú objavíte v Bystrianskej jaskyni či Jaskyni mŕtvych netopierov. V miestnych lesoch si tu rovnako nazbierate lesné plody či hríby. Plávanie je skvelé v blízkej domácej vodnej nádrži Krpáčovo (150 metrov), prípadne vo vzdialenejšom prírodnom kúpalisku Tále. Aktívny oddych načerpáte aj pri hraní golfu na golfovom ihrisku Tále. Počas zimných mesiacov Vás privítajú na zjazdovkách lyžiarskych stredísk Ski Areál Krpáčovo a Ski Tále.

Ubytovanie v Chate Krpáčovo je Vám k dispozícii počas celého roka s maximálnou kapacitou pre 14 osôb. Vhodné je pre rodinky s deťmi, menšie a väčšie skupinky priateľov a známych, ktorí svoj vzácny čas prežijú v útulnej chate.

Na prízemí chaty a rovnako aj na prvom poschodí sa nachádza vždy jedna spoločenská miestnosť. Prízemná má štýlový krb s pohodlným gaučovým sedením. Rovnako tu využijete plne vybavenú kuchyňu (aj s práčkou a žehličkou) s jedálenským sedením a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Spoločenská miestnosť na prvom poschodí je vybavená televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Dostanete sa z nej aj na balkón, z ktorého si užijete nádherný pohľad na prírodu. K dispozícii je Vám tu jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Hostia tiež môžu využívať kúpeľňu s vaňou a toaletou.

Na treťom poschodí chaty sa nachádza jedna 3-lôžková spálňa a tri 2-lôžkové spálne, do ktorých je na požiadanie možné umiestniť detskú postieľku. K maximálnemu komfortu tu tiež slúži ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na priestrannej záhrade chaty si zahráte futbal aj volejbal. Oddýchnete si tiež v suchej saune, ktorá Vás dokonalo zahreje počas celého roka. Deti potešia kone v blízkosti chaty, no zabavia sa aj na hojdačke. Potešenie nájdu aj milovníci rýb na miestnej nádrži. Počas letných dní si oddýchnete na terase s vonkajším sedením alebo pri príprave jedla na grile i ohnisku. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chate.

Rekreačná oblasť Krpáčovo je jedným z najvyhľadávanejších stredísk na Slovensku. Preto Vás pozývame užiť si svoju skvelú dovolenku a načerpať novú silu k nám, do Chaty Krpáčovo. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá