Na okraji lesa v tichom prostredí

Chata Košiarny briežok 3547 sa nachádza v predhorí Slovenského raja v rekreačnom stredisku Košiarny briežok len 3 km od Čingova v katastrálnom území obce Smižany. Chatu nájdete na okraji lesa v oplotenej záhrade. Priamo od chaty vedú turistické chodníky a cyklotrasy do ďalších častí Slovenského raja. Medzi najznámejšie turistické ciele patrí Prielom Hornádu, Tomašovský výhľad a Kláštorisko. Na výlet sa môžete vybrať do Levoče, na Spišský hrad, na Spišskú Kapitulu, do ZOO v Spišskej Novej Vsi, či do aquacity v Poprade.

Chata je prízemná, murovaná a bezbariérová vhodná aj pre vozičkárov. Zažijete tu skutočnú pohodu a rodinnú atmosféru. Chata ponúka ubytovanie s kapacitou 7 lôžok v dvoch trolôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. Chutné jedlo si môžete pripraviť v zariadenej kuchyni s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, kávovarom, toasterom a chladničkou. Samozrejmosťou je televízor, rádio, kúpeľňa s toaletou. Teplá voda v kuchyni a kúpeľni je zabezpečená elektrickým bojlerom. Vo voľnom čase môžete grilovať a opekať v altánku s posedením. Relax si doprajete aj na terase. Parkovanie sme Vám zabezpečili priamo pri chate.

Pri rezervácii ubytovania prosíme klientov, aby okrem svojej emailovej adresy uvádzali aj telefónne číslo (kvôli rýchlejšej komunikácii). Tešíme sa na Vašu návštevu v Slovenskom raji!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov