Chata v tichom a pokojnom prostredí!

Chata Košiarny Briežok sa nachádza v prekrásnom prostredí Slovenského raja, v rekreačnej oblasti Košiarny briežok, patriaci pod obec Smižany. Chata je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov nádhernej prírody a nerušeného oddychu.

Na svoje si tu však prídu aj turisti, cyklisti i rodinky s deťmi, ktoré poteší zber lesných plodov a húb priamo pred chatou. Prekrásne výhľady sa Vám naskytnú pri potulkách okolitou prírodou. Navštívte neskrotné vodopády, nádherné rokliny či tiesňavy. To, čo Vám ponúka Slovenský raj, nájdete len málokde. V zime si užijete výnimočnú lyžovačku na vždy upravených svahoch blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Rittenberg (iba 6 km).

Útulná Chata Košiarny Briežok Vám ponúka celoročne príjemné ubytovanie pre 12 až 17 osôb. K dispozícii sú Vám tri 4-lôžkové izby so samostatnými lôžkami (s možnosťou spojenia na manželské lôžko). Chvíle s rodinkou si vychutnáte v útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, dvomi priestrannými gaučovými posedeniami (s možnosťou dvoch prísteliek na jednom a troch prísteliek na druhom gauči). Zábavu pri spoločenských hrách Vám umocní hudba z rádia, ktoré je súčasťou výbavy spoločenskej miestnosti.

Gazdinkám sa určite bude pozdávať plne vybavená kuchyňa s plynovým varičom (dvojplatničkou), elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom, toasterom a mikrovlnou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chate samozrejmosťou. Fajčenie je povolené v priestoroch celej chaty. Zaistené je tu rovnako WiFi pripojenie na internet.

Dovolenkové chvíle si zaručene vychutnáte aj pri varení kotlíkového gulášu alebo opekačke či grilovačke s priateľmi. Vaše detičky sa zabavia s hračkami, ktoré sú im k dispozícii v chate a Vy si oddýchnete a načerpáte nové sily v altánku. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu!