Štýlová horská chata priamo pri vleku!

Najvyššie položená chata Demänovskej doliny - Chata Koliesko *** sa nachádza priamo pri nástupe na sedačkovú lanovku Koliesko - Luková na Chopku.

Ak ste milovníkom turistiky, horskej cyklistiky či lyžovačky, Chata Koliesko *** je pre Vás ideálnym riešením. Počas voľných chvíľ Vám odporúčame navštíviť Demänovskú ľadovú jaskyňu, Demänovskú jaskyňu slobody, poprechádzať sa popri priezračnom Vrbickom plese alebo si užiť mnohé atrakcie, ktoré malebný Liptov ponúka. V zime na Váš čakajú upravené svahy lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry s dojazdom z dvoch zjazdoviek priamo ku chate.

Chata je v celoročnej prevádzke a poskytuje komfortný priestor pre pobyt až 25 hostí. Ubytujeme Vás v izbách a apartmáne v tomto rozložení:
- sedem 2-lôžkových izieb,
- dve 3-lôžkové izby,
- jeden 5-lôžkový apartmán.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená televízorom so satelitným príjmom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán tvoria dve spálne a obývacia miestnosť s gaučom, televízorom so satelitným príjmom a chladničkou. V prípade potreby Vám do niektorých izieb poskytneme prístelku pre deti do 12 rokov alebo detskú postieľku. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rámci ubytovania Vám pripravíme polpenziu formou raňajok a večerí, naša reštaurácia Vám ponúka navyše aj obedové menu. Pre tých najmenších tu čaká detský kútik s hračkami. V prípade potreby Vám zapožičiame aj fén alebo žehličku. Chata je vhodná aj na usporiadanie osláv, firemných akcií či školení. K dispozícii je Vám tiež lyžiareň a sušiče na lyžiarky. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte si užiť čistý horský vzduch do Chaty Koliesko ***. Už teraz sa na Vás tešíme!