Chata priamo pri lese, priehrade a vleku

Chata Kolečko sa nachádza v krásnom prostredí Myjavskej pahorkatiny, v atraktívnej časti rekreačnej oblasti obce Stará Myjava. Chata je situovaná pri lese, len 70 m od priehrady a 1100 m od miestneho lyžiarskeho strediska.

Vodná nádrž Stará Myjava je v letnom období ideálna na kúpanie, člnkovanie ako aj lov rýb. Osviežite sa taktiež v bazénoch miestneho Kúpaliska Myjava. Prírodu si užijete výletmi okolím po mnohých cyklistických a turistických chodníkoch. Potešíte sa rovnako návšteve skanzenu Gazdovský dvor Turá Lúka s ukážkou tradičného kopaničiarskeho života. Po napadnutí snehu si zalyžujete v miestnom lyžiarskom stredisku Ski Land Stará Myjava. Priamo pri chate nájdete tiež pravidelne upravované bežecké trate.

Naši hostia môžu využívať ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 11 až maximálne 16 osôb.

Príjemný čas v kruhu najbližších si užijete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Svoje chutné jedlo si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. K pokojnému spánku Vám poslúžia 4 spálne. Na výber máte z jednej 2-lôžkovej spálne a troch 3-lôžkových spální s balkónmi. Do väčších spální je možnosť pridania dokopy päť prísteliek ako aj jednu detskú postieľku. Poslúžia Vám tu rovnako dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a dve toalety.

V exteriéri Chaty Kolečko je Vám k dispozícii terasa s vonkajším posedením, gril, kotlík a ohnisko. Deti sa zahrajú na detskom ihrisku s hojdačkami, preliezkami a šmýkačkou. Svoje športové potreby ako bicykle, lyže, prípadne aj motorky si uschováte v garáži. Parkovanie áut je zabezpečené pri Chate Kolečko. Tak príďte k nám prežiť pokojnú dovolenku plnú rôznych zážitkov. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty