Chalupa pri lese v tichom prostredí!

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú rodinnú dovolenku či pobyt v kruhu Vašich priateľov a známych v našej útulnej drevenej chate, ktorá je situovaná priamo pri prírodnej rezervácii Klokočovské skálie, v okrajovej časti malebnej kysuckej obce Klokočov. Ideálna poloha chaty v tichom prostredí na okraji ihličnatého lesa poskytuje hosťom celoročne dostatočné súkromie ako aj skvelé podmienky pre príjemný oddych a relax.

V letnom období si tu môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou Chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Na svoje si tu prídu taktiež milovníci hubárčenia a zberu lesných plodov - najmä čučoriedok. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj relaxom v drevených kúpacích sudoch blízkeho Sudoparku, prehliadkou kamenných gulí a prírodného ropného prameňa Korňa, či návštevou Živčákovej - známeho pútnického miesta s novým kostolom, neďalekého Slovenského orloja alebo Múzea kysuckej dediny v Čadci. V zimnom období tu býva dostatok snehu. Zabaviť sa sánkovaním alebo stavaním tunelov a snehuliakov sa preto môžete aj priamo na pozemku chaty. Pre lyžovanie môžete využívať upravené svahy lyžiarskeho strediska Bílá, vo vzdialenosti 9 km. Ideálne podmienky sú tu vytvorené aj pre priaznivcov bežkovania, ktorým je v okolí chaty k dispozícii viacero udržiavaných hrebeňových tras (Beskydská stopa).

Počas celého roka Vám Chata Klokočovské skálie ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 až 10 osôb. Prízemie chaty je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, vybavenou televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami, rohovou jedálenskou časťou ako aj pohodlným kreslovým posedením s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Súčasťou prízemia chaty je rovnako kompletne vybavená kuchyňa s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastného stravovania a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie chaty, kde sú pre Vás pripravené štyri útulné 2-lôžkové spálne. Jedna zo spální je dovybavená aj detskou postieľkou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v infra saune (za príplatok), ako aj v oplotenej záhradnej časti ubytovania, kde nechýba vonkajšie posedenie na terase s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti tu máme v lete pripravený detský bazén, hojdačku i veľkú trampolínu (do 150 kg). Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.