Len 200 m od lyž. strediska Ski Bezovec!

Chata Klaudia je situovaná v krásnom tichom lesnom prostredí v blízkosti rekreačného strediska Bezovec, vo vzdialenosti len 200 metrov od lyžiarskeho areálu Ski Bezovec s ponukou 4 lyžiarskych vlekov. Ak túžite po pokojnej dovolenke uprostred krásnej prírody so zabezpečeným komfortom, súkromím a dokonalým pokojom, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie chaty poskytuje široké možnosti oddychovo-relaxačných aktivít. Venovať sa môžete hubárčeniu (v lese hneď pri chate), cykloturistike či podnikaniu príjemných turistických prechádzok okolitou prírodou. Značenými turistickými trasami sa dostanete na neďaleký Tematínsky hrad, Topoľčiansky hrad a hrebeň Považského Inovca. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj relaxom v termálnom kúpalisku v Piešťanoch (cca 20 km), kúpaním v prírodnom jazere v Hornej Strede alebo na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom. Vo vodnej nádrži Sĺňava si vychutnáte vodné lyžovanie, pričom navštíviť môžete aj hrad Beckov a Park Miniatúr - Matúšovo kráľovstvo v Trenčíne.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenej chate s celkovou kapacitou pre 10 - max. 12 osôb. V chate na poschodí sú hosťom k dispozícii tri spálne, 2-lôžková izba s balkónom, 3-lôžková a 5-lôžková izba. Na prízemí objektu je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným rozťahovacím gaučom (s možnosťou 2 prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou s posedením a kompletne zariadenou kuchyňou s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a hriankovačom. Pre zabezpečenie pohodlia hostí sú súčasťou chaty dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V zimnom období je vykurovanie chaty riešené teplovzdušným krbom v kombinácii s elektrickými ohrievačmi.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v pekne upravenom areáli chaty s vonkajším posedením na lehátkach a terase s možnosťou grilovania a opekania. Pre Vaše ratolesti je tu pripravená hojdačka a detské pieskovisko s hračkami. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí