Pokoj, šum lesa a zurčiaceho potôčika!

Príjemné ubytovanie v prekrásnom prostredí na Vás čaká v Chate Katulka, ktorá je situovaná v lese, neďaleko dedinky Lazisko, na Liptove.

Priamo z chaty si môžete spraviť túru do doliny, nazbierať si lesné plody a hríby. V blízkej Demänovskej doline sa navyše pokocháte podzemnou krásou Demänovských jaskýň a priezračnou nádherou Vrbického plesa. Odporúčame Vám spraviť si výlet k Archeoskanzenu Havránok a Liptovskej Mare, kde si okrem plávania vychutnáte vodné športy, rybolov a plavbu loďou. Za relaxom a oddychom určite zájdite do Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová a Aquaparku Tatralandia. Lyžiari si na Liptove užijú lyžovačku v lyžiarskych strediskách Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Jasná - Nízke Tatry a v mnohých iných.

Ubytovanie v chate je Vám k dispozícii počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 9 osôb. Prízemie chaty Vám poslúži na trávenie spoločných chvíľ s Vašimi blízkymi, kde si posedíte na pohodlnej pohovke, pozriete televízor, zahráte spoločenské hry a príjemnú atmosféru Vám dotvorí praskajúce drevo z krbu. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kuchynka vybavená elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Prízemie chaty dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pre Váš komfortný spánok sme na poschodí chaty pripravili tri 3-lôžkové spálne s balkónom.

Príjemne si môžete posedieť na terase s vonkajším posedením, na záhradnej hojdačke a pri ohnisku, kde si poopekáte slaninku či špekačky alebo na to použijete gril. V prípade potreby si lyže odložíte vo vstupnej hale a bicykle v pivničných priestoroch. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri chate. Prežite pokojnú dovolenku v tichom prostredí, len s tými, na ktorých Vám záleží. Už teraz sa na Vás tešíme!