Útulné ubytovanie priamo na Podlesku!

Pozývame Vás do Chaty Katarína, ktorá je situovaná v Hrabušiciach, v nádhernom prostredí Národného parku Slovenský raj, priamo na Podlesku.

Zaujímate sa o aktívnu dovolenku? Ubytovanie v Chate Katarína a zaujímavé možnosti v jej okolí sú pre Vás tou správnou voľbou! Zažijete tu adrenalínovú jazdu pri splave Prielomu Hornádu, vydáte sa na túru do zaujímavých roklín Suchá Belá, Piecky či Veľký Sokol, ktorý je prístupný s pomocou tzv. ferraty. Prekrásny je rovnako Tomášovský výhľad ako aj návšteva historického Kláštoriska a Spišského hradu. Rovnako Vám odporúčame relax a zároveň poriadnu dávku zábavy v AquaCity Poprad i Thermal Parku Vrbov.

Chata je v prevádzke počas teplých mesiacov a slnečných dní na jar a jeseň. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 6 osôb. V kuchynke na prízemí chaty si spoločne posedíte za jedálenským stolom so stoličkami a pripravíte vlastné jedlá s využitím elektrickej dvojplatničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky. K dispozícii je Vám jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa. Súčasťou ubytovania je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri chatky si posedíte na drevených lavičkách a v prítomnosti Vašich blízkych si opečiete slaninku či špekačky. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Oddýchnite si v prostredí prekrásneho Národného parku Slovenský raj a ubytujte sa v Chate Katarína. Tešíme sa na Váš pobyt!