V prekrásnom prostredí Tatier - ako doma

Srdečne Vás pozývame na Chatu Katarina, nachádzajúcu sa v srdci nádhernej tatranskej prírody, v tichom lesnom prostredí vo vzdialenosti 1 km od známej obce Tatranská Štrba. Vďaka vynikajúcej polohe chaty uprostred prekrásnej prírody Tatranského národného parku, v kombinácii s jej nadštandardným vybavením a zaisteným komfortom, si tu na svoje prídu všetci milovníci vynikajúceho relaxu ako aj aktívneho oddychu v podobe nezabudnuteľnej horskej turistiky a lyžovačky. Chata je celoročne vhodná najmä pre rodiny s deťmi, pre ktoré sa okolitý les stane ich kráľovstvom a otvorí im nové možnosti. V lete tu nájdete kopec malín, ríbezlí, čučoriedok a hríbov. Krátka cesta zubačkou alebo pešou chôdzou Vám otvorí bránu do majestátnych Tatier, kde si môžete dosýta vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr.

V zimnom období bohatom na snehovú nádielku je tu priestor na stavanie bunkrov či snehuliakov. Blízko od chaty to budete mať aj ku kvalitne upraveným zjazdovkám lyžiarskych stredísk na Štrbskom Plese, v Lopušnej doline a Lučivnej, kde si v kruhu Vašej rodiny a priateľov vychutnáte vynikajúcu lyžovačku. Unavení po dni na svahu alebo na horách si môžete Váš pobyt spríjemniť aj skvelým oddychom v niektorom z wellness centier na Štrbskom Plese, v termálnych bazénoch neďalekého AquaCity Poprad alebo v aquaparku Tatralandia.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chate s kapacitou 7 lôžok, ktorá v minulosti slúžila ako rodinný dom, a preto aj v jej výbave nájdete všetko čo moderná rodina potrebuje. V chate sú Vám k dispozícii 3 spálne, dve 2-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba. Vo výbave jednej spálne nájdete taktiež bežiaci pás, určený pre športovejšie založených návštevníkov. V ďalšej podkrovnej spální môžete využívať pre spestrenie pobytu televízor s DVD prehrávačom a množstvom filmov. Rodinkám s malými deťmi poskytujeme na požiadanie detskú postieľku. Súčasťou chaty je rovnako príjemná obývacia miestnosť s krbom, pohodlným posedením, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, filmami a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastného stravovania je Vám tu k dispozícii priestranná kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a všetkým potrebným riadom. Pre zaistenie pohodlia hostí je chata vybavená dvomi kúpeľňami s toaletami, jednou so sprchovacím kútom a druhou s vaňou. Počas Vášho pobytu môžete v objekte využívať aj technickú miestnosť s práčkou a sušičkou, kde si zároveň môžete odložiť bicykle alebo lyže.

Príjemne oddýchnuť si môžete taktiež vo vonkajšej časti ubytovania, kde je pre Vás pripravené ohnisko s posedením, ako aj prenosný záhradný gril s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a náš domov sa stane na chvíľu aj Vašim domovom. Vitajte v Tatrách!