Chalupa blízko Lipt.Mary a Tatralandie

Úplne nová Chata Kaprík stojí v pokojnej časti na okraji dedinky Liptovský Trnovec, len 100 metrov od vodnej priehrady Liptovská Mara. Chata je obklopená krásnymi pohoriami Nízkych a Západných Tatier ako aj Chočských vrchov. Poskytuje dostatok súkromia, ticha a pohody. Zároveň je v blízkom okolí k dispozícii nekonečné množstvo rôznych oddychových aktivít.

Blízky Aquapark Tatralandia (2 km) ponúka aktívny a pasívny oddych deťom aj dospelým. Množstvo turistických trás pre náročných i menej náročných si vychutnáte v Kvačianskej doline (Mlyny) či v Prosieckej doline (vodopád, rebríky). Rybárčiť môžete v Liptovskej Mare s využitím služieb miestneho Autokempingu (stravovanie, plážové kúpalisko, rôzne atrakcie, plavby vyhliadkovou loďou). Archeologické múzeum Havránok ponúka prechádzku najstaršou históriou Liptova z čias starých Keltov. Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa tvoria ďalšiu zaujímavú celoročnú atrakciu pre turistov. Po ceste k nim využite aj služby obľúbeného termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne.

V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov. V blízkom okolí chaty sú k dispozícii lyžiarske strediská Jasná - Chopok (20 minút cesty autom), Ski Opalisko - Závažná Poruba (15 minút), Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok (30 minút), Ski Javorovica - Liptovský Ján (15 minút).

Chata Kaprík predstavuje útulnú novú dreveničku, ktorá poskytuje ubytovanie počas celého roka až pre 7 hostí. Na vrchnom poschodí sa nachádzajú dve spálne. Jedna zo spální disponuje tromi posteľami a v druhej môžete využívať dve postele s možnosťou jednej prístelky. Na spodnom poschodí chaty je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s krbovou pieckou a pohodlným posedením (s možnosťou jednej prístelky), ktorá je prepojená s kuchyňou. Kuchyňa je plne vybavená, pričom na prípravu vlastných chutných jedál v nej môžete využívať indukčnú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Na prízemí chaty sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V zimnom období je vykurovanie objektu riešené elektrickými konvektormi, ale teplo zabezpečuje aj krbová piecka.

K chate patrí veľká terasa s dreveným posedením. Pekné chvíle v kruhu Vašej rodiny a priateľov si tu spríjemníte grilovaním či varením kotlíkového gulášu. Celý pozemok je oplotený a parkovať môžete priamo vo dvore chaty. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi