Štýlová chata s vírivkou a saunou!

Pozývame Vás do našej novej Chaty Kamien, ktorá sa nachádza vedľa zjazdovky Nový Floch na Martinských holiach, len 500 metrov od hlavného parkoviska.

Celoročne poskytujeme ubytovanie pre desať hostí. V modernej spoločenskej miestnosti si pri ohni v kozube oddýchnete na priestrannej pohovke, pozriete si televízor so satelitným príjmom a DVD prehrávačom, počúvať môžete aj rádio alebo sa hrať rôzne spoločenské hry. Za barovým pultíkom alebo veľkým jedálenským stolom povediete zaujímavé debaty, a pritom sa chutne najete. K príprave pokrmov Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, elektrickým sporákom, keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu.

Na hornom poschodí sa nachádzajú štyri spálne. Tri sú 2-lôžkové s manželskými posteľami a jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými posteľami. Z každej spálne vedie balkón, vďaka ktorému si vychutnáte čerstvý horský vzduch a romantický výhľad na okolitú prírodu. Pekná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, plus ďalšia samostatná toaleta sú samozrejmosťou.

Na milovníkov wellnessu sme nachystaní tiež, v suteréne chaty sme zariadili infrasaunu a vírivku pre päť ľudí, a k tomu prislúchajúcu sprchu a toaletu s umývadlom. V úschovni na lyže a bicykle si odložíte svoju športovú výbavu, lyžiarky presušíte na sušiaku. V celom objekte máte zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše vozidlá pohodlne zaparkujete na priestrannom parkovisku priamo pred chatou.

Počas horúcich letných dní si zamilujete taktiež malebný exteriér ubytovania. Oddýchnete si na terase s vonkajším posedením, v kotlíku uvaríte gulášik alebo kapustnicu, opečiete špekačky na ohnisku alebo si niečo lahodné ugrilujete. Detičky poteší drevený vláčik, v zime im zapožičiame sane a boby.

Prekrásna okolitá príroda je pre našich hostí vždy tým najväčším lákadlom. Prechádzky, turistika, cykloturistika, hubárčenie, výlety za pamiatkami, naozaj každý si tu príde na svoje! V obľube je Ferrata HZS - Martinské hole, výstup na Minčol, či výhľad z Rozhľadňe na Tankovej ceste. V letných mesiacoch sa osviežite v Kúpalisku Vrútky alebo Sunny Martin, navštívite Múzeum Martina Benku, Maticu slovenskú, Kuneradský zámok či Hrad Strečno. Lyžiari si vycibria svoje schopnosti na vedľajšom svahu Lyžiarskeho strediska Martinské hole - Nový Floch, prípadne v Piatrovej.

Aktívna dovolenka s možnosťou relaxu býva presne tým druhom oddychu, ktorý sa našim hosťom páči najviac, a práve preto sa k nám s radosťou vracajú. Pevne veríme, že v Chate Kamien zažijete rovnako príjemné a nezabudnuteľné okamihy. Tešíme sa na Vás!