Pekné ubytovanie za výhodné ceny!

Chata Kamenín sa nachádza v peknom prostredí pri rieke Hron, v rekreačnej oblasti obce Kamenín. Doprajte si počas Vašej dovolenky pokoj a dostatok súkromia, vychutnajte si rybolov, príjemné romantické prechádzky v okolí, tunajšie lahodné víno či návštevu termálneho kúpaliska Vadaš v blízkom kúpeľnom mestečku Štúrovo.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v komfortne zariadenej samostatnej chate určenej pre maximálne 9 osôb. Chata disponuje dvomi spálňami, jednou menšou dvojlôžkovou a jednou väčšou päťlôžkovou izbou. Pre hostí je v objekte pripravená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, CD prehrávačom a rozťahovacou pohovkou, ktorá je zároveň využiteľná pre dve prístelky. Na prípravu domácich jedál slúži v chate kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Ubytovaní hostia môžu v objekte využívať WiFi pripojenie na internet a spoločnú kúpeľňu s toaletou.

Pri chate nechýba terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania. Pre najmenších je pripravené detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkou. Parkovanie je bezproblémové priamo pri chate. Chata Vás už pri príchode uchváti pekne upraveným okolím. Tešíme sa na Vás.