WiFi,parkovanie,detské ihrisko,les,voda

Chata Kamenár je situovaná v Národnom parku Veľká Fatra v známom regióne Liptov pri lyžiarskom stredisku Malinô Brdo Ski&Bike Park Ružomberok. Ubytovanie v chatke je vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupinky turistov. Chata sa nachádza v lese, len niekoľko metrov od údolnej stanice kabínkovej lanovky a v jej tesnej blízkosti sa nachádza niekoľko reštaurácii, vodná nádrž, autobusová zastávka a obchod.

Chata ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 18 lôžok v piatich samostatných izbách. Chata je vybavená LCD televízorom, satelitom, DVD prehrávačom, WiFi internetom. V chate je 5x spálňa, 2x sprcha, 2x WC a spoločenská miestnosť s krbom a plne vybavenou kuchyňou. Pri chate je altánok, gril, kotlík a ohnisko. Pre najmenších je tu detské ihrisko a pieskovisko.

Nakoľko sa Chata Kamenár nachádza v blízkosti našej druhej Chaty Alpina môžeme ubytovať aj väčšie skupiny hostí do počtu 44 osôb. V takomto prípade vieme ubytovaným hosťom ponúknuť spoločenskú miestnosť v Chate Alpina s požadovanou kapacitou na ich spoločné posedenie respektíve spoločnú zábavu. Na základe dohody pripravíme pre hostí stravu formou bufetových stolov.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty